Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Saeros said:

oyunu instant-gaming'den alayım dedim yalnız first purchase için identity check istiyoruz filan demişler, kıllandım biraz ama?

paypal'la 2 euro farkla alabiliyordun sanırım.

yok paypal ile deneyince öyle diyo zaten eahu
direk kredi kartını vericez yani illa siteye
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ahmedinejad said:

Saeros said:

oyunu instant-gaming'den alayım dedim yalnız first purchase için identity check istiyoruz filan demişler, kıllandım biraz ama?

paypal'la 2 euro farkla alabiliyordun sanırım.

yok paypal ile deneyince öyle diyo zaten eahu
direk kredi kartını vericez yani illa siteye

Bendende istediler söle ehliyetin güzel 1 pozunu verdim tmm abi eyw daha istemeyiz dediler
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu serverlarda cok ciddi ve ilginç problemler var. benim başıma gelen bitanesini siz değerli kardeşlerimle paylaşayım kısaca..

laga girdim lagdan çıktım ölmüşüm.. önümde bir pencere

ressurect ? ok .. dedim
oldugum yerde canlandım..
yarım kalan quest'e devam ettim 12 tane mob kesicem 9 tanesini kestim başka bir quest yaptım kutu toplama 6 tanesini topladım..

çat bir loading screen.. canlı halde mezardayım .. mezardan tekrar quest yaptıgım yere devam ettim ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

abi bu serverlarda cok ciddi ve ilginç problemler var. benim başıma gelen bitanesini siz değerli kardeşlerimle paylaşayım kısaca..

laga girdim lagdan çıktım ölmüşüm.. önümde bir pencere

ressurect ? ok .. dedim
oldugum yerde canlandım..
yarım kalan quest'e devam ettim 12 tane mob kesicem 9 tanesini kestim başka bir quest yaptım kutu toplama 6 tanesini topladım..

çat bir loading screen.. canlı halde mezardayım .. mezardan tekrar quest yaptıgım yere devam ettim ahaha

serin hikaye
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Warrior'u dün lagdan altf4le bırakmıştım. Şimdi geldim character not found diyor. Lockla gireyim dedim dc oldum, sıra 2300.. Ya sabır..

Aynen bende bakındım blizordlamış kaçtan beri böyle bilmiyorum akşam saat 9 gibi oynuyordum 10 gibi giremedim 36 sayfa yazmışlar adamlar "biraz bekleyip deneyin" yazmış

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/12618244545?page=10#194
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...