Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık GPU (7970,7990,6990)

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Tanesi 20 liradan olunca 2 ayda falan kendini çıkartıyor işte. Gayet güzel bir ROI , hangi işe girince 2 ayda kendini amorti ediyor ki? Benim beklentim elektriği ödeyip üzerine profit koydukça kazançlı kalacaktır benim için. Hele bi de beleş elektrik olayını çözebilsem ohooo yürür gider ölene kadar minelar o. Break even 2 ayda olduktan sonra onun akabinde yılda 1 cent mine etse bile olur kar kardır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi difficulty değişmesini hiç mi hesaba katmaz bir insan ahaha. daha bir hafta sonra aylık 23 dolarlık gelirinden 4 dolar eksilicek zaten. fiyat hayal ettiğin kadar hızlı artmicak abi.

insan neden bu kadar kendini zarara sokmak ister, naparsan yap ya sdlfkjsdklfjds

git farm kur 1500 tane al. usb çoğaltıcıyla anakartı patlatıcan zaten bir hafta sonra. hiçbir sorun çıkmasa bile zararda olacaksın üstüne bi de o girsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Oğlum allah allah , bitcointalkta tanesi 20 tl işte , 10 dolardan gidiyor , 10 dolar + shipping.

E ben kazdığımın ilk ayı 20 dolar falan gibi bişi , ikinci ayı 15 dolar falan neyse işte bi 3-4 ay kazanıcam. E benim daha aldığımın 60. günü bütün parasını çıkartıyosa , bu kötü bir işlem değil ki?

Olay şurada , 100$ verip alırsan malsın . 20 tl verip alırsan , emenike neye 20 tl vermiyoruz ki . Bu mu yani komple?

Tamam 100$ falan çok saçma o fiyatlara alınmaz tabii ama 10$ hadi shippingle 20-25$ civarına alınabilir bence gayet? 5 tane alsan 120$ ödesen , o 5 tane sana 2 ayda zaten 100$ falan gibi bişi kazandırıcak büyük ihtimal.

Yani kısacası , önemli olan difficulty artışı değil , önemli olan sadece kaça aldığın. Kalkıp biri sana bedavaya verirse 'RÖRÖRÖR ÖMÖ DİFF ÖRTÖCÖK' yapmaz alırsın , aynı mantık.
Sosyal ağlarda paylaş

60. gün çıkmayacak parası falan işte difficulty artınca. 5 ayı bulur o. sonrası safi kâr mı? kaçak elektrik mi kullanacan? yılda 50$ falan kazanabilmek için yorduğun parçalara değer mi? patlatacağın anakarta değecek mi sfdjhsfd

hayır şu anki difficulty ile 5 tanesi ayda 23$ çıkarıyor sana diyorum, iki ayda 100$ı nerenden çıkarttın anlamadım ki
Sosyal ağlarda paylaş

Öeh , ben tanesi 20 dolar sanmıştım lan , 5 tanesi mi 20 dolarmış? Ayda bi tanesi 4 dolar mı kazandırıyo? Yuh , tamam lan o zaman ben baya haksızmışım beyler. Ben sandım ki tanesi ayda 20 dolar kazandırıyo.

Gerçi akıl var mantık var , kim ayda 20 dolar kazandıran şeyi 10 dolar satsın ki , bunu niye akıl etmekte bu kadar zorlandım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Öeh , ben tanesi 20 dolar sanmıştım lan , 5 tanesi mi 20 dolarmış? Ayda bi tanesi 4 dolar mı kazandırıyo? Yuh , tamam lan o zaman ben baya haksızmışım beyler. Ben sandım ki tanesi ayda 20 dolar kazandırıyo.

Gerçi akıl var mantık var , kim ayda 20 dolar kazandıran şeyi 10 dolar satsın ki , bunu niye akıl etmekte bu kadar zorlandım ben.

5k$+ üstüne çıkarsan ayda 10k getirecek bir şeyler alabilirsin de bu fiyatta namümkün sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...