Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılın Futbolcusu?

uncla

Öne çıkan mesajlar

sorryyy...

ona maymun dediysen elvan'a da dedin..[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
sizin dediğiniz muhtemelen avrupa için verilen ödüldür. onu şevki aldı ama fifa yılın futbolcusu ödülünü 30 sn kadar önce ronaldinho aldı. henry'nin çok az bi farkla önüne geçti. shevchenko daha bi geride kalarak 3. oldu

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 20 Aralık 2004 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla üçüde bir birinden iyi allah seçicek juliye sabır ihsan eylesin. bence bu yılın en iyisi henry lige süper başlayan arsenali sırtlamış götürmüştü şimdide berbat oynayan arsenalı sırtlıyor. Bu adam takım kötüde oynasa iyide oynasa hep çok iyi oynuyor. Ama bence yetenek olarak Ronaldinyoyu tek geçerim ben ayaklarina bu kadar hakim bi maradonayi görmüştüm bide bunu gördüm ve yine ben aninda durup, aninda ayağa kalkip ve yine aninda hizlanan ikinci bir adam daha evel görmemiştim.[signature][hline]Diablo, 05 Haziran 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
şopar sensin lan ben tinerciyim

Ra

member of AAL 'O5

[Bu mesaj Ra_tyillustrious tarafından 11 Ocak 1071 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 20 Aralık 2004 22:33 tarihinde demiş ki:
az önce ronaldenyoyu takım elbisede gördük. bi daha görmek istemiyoruz.

allah bol bol shevchenko ve henry yi göstersin takım elbiseyle.

haha yarıldım bu msj a
bende görmek isterdim valla :P
dün akşam shev i gördüm haberlerde takım elbise ile gayet karizmaydı
adam gayet de güzel futbol oynuyo
bok atanlar bi kendilerine baksalar önce o.O[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...