Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

No Man's Sky

Khiran

Öne çıkan mesajlar

BalisticGel said:

Uçuş mekanikleri ne kadar kötüdür öyle ya. PCde A ve D strafedir. Bunda barrel roll yapıyor ve değiştiremiyorsun. Gezegen üstünde burnu aşağı çevirememen vs. aşırı kötü.Henüz almadıysanız sakın almayın. Ben performans sorunu çok yaşamadım. Arada takılmalar oluyor ama genelde 60 FPS rahat. Bir de PCde 30 FPS lock default olarak. Dalga mı geçiyorlar? Ayarlardan FPSyi 90a çektim rahatladı oyun.

abicim degisiyor tuslar. git controlse uzerine bas degistir...

neden degismiyor dedin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

nienna said:

bi gezegene indiğinde sentinellerin davranış biçimi yazar ya ilk. kırmızı olması lazım. dangewrous tarzı bişeydi sanki. soru işretlerine gitmen yeterli. uçarken c ile scan edebilirsin.n uçarken c ile scan edebilirsin.

Peki sentineller bir gezegende peşine takıldığında sonsuza kadar takip ediyor mu o gezegende yoksa wanted level gibi bir şey azalıp artıyor mu?

Diyelim onu aldım o gezegende, takıldılar. Daha bir şey rahat rahat arayabilir miyim sonradan?

Bir de eğer bu oyuna para vermek istemiyorsanız Subnautica alın, baya iyi

gta'daki yıldız sistemi gibi direk. görüş açısını kırman ya da topuklaman lazım deaktive olmaları için. tabi mantıklarını tam anlayamadım daha.

ps: subnautica güzel alternatif.

bi de uçuş mekaniklerine cidden bi ayar lazım. ben de a ve d strafe, q e roll alıştım. strafe diye bi şey yok oyunda şu an göremedim ayarlarda. sadece a d roll.

gezegenlerde duramıyosunuz bi de uçarken, yavaş uçuyosunuz en fazla. direk aşağı bakma yok yere yaklaşınca belli bi sınırdan sonra. elite'teki gibi yapsalar çok daha iyi yüzey uçuşunu. aşağıyı göremiyorsunuz doğru dürüst uçarken. mouse look bulamadım daha, o yüzden ağacın tepesine falan indiriyor gemiyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün arkadaşın evinde kurcaladık biraz. Gayet saracak tarz bir oyun gibi duruyor.

Oyunda karadelikler insanları başka alana atıyormuş sanırım, bir de evrenin merkezinde çok şok bir şey var demişler ama spoiler olmasın diye okumadım.

İşte o kadar vaktim olsa ne güzel olurmuş da şu anda zor gibi bu oyuna hakettiği vakti ayırmam.

Bir de şu oyuna azıcık multi eklemek, çok değil sadece party adventure'a bu keşifleri beraber yapmaya yetecek kadarını, sadece Terraria kadarını eklemek oyunun seviyesini 10 kat arttırır. Gelir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

BalisticGel said:

Uçuş mekanikleri ne kadar kötüdür öyle ya. PCde A ve D strafedir. Bunda barrel roll yapıyor ve değiştiremiyorsun. Gezegen üstünde burnu aşağı çevirememen vs. aşırı kötü.Henüz almadıysanız sakın almayın. Ben performans sorunu çok yaşamadım. Arada takılmalar oluyor ama genelde 60 FPS rahat. Bir de PCde 30 FPS lock default olarak. Dalga mı geçiyorlar? Ayarlardan FPSyi 90a çektim rahatladı oyun.

abicim degisiyor tuslar. git controlse uzerine bas degistir...

neden degismiyor dedin ki?
Roll left roll right var sadece uçuş kısmında. Strafe yok.
Sosyal ağlarda paylaş

atlaslari izleye izleye evrenin sonuna ulasmislar gene, 30-35 saat civari onceki leak ile ayni civarda.

onceki videoda verdigim ile ayni olay, spo. istemeyen izlemesin tabe,

3 saat 41. dkdan itibaren.

https://www.youtube.com/watch?v=XJwYBVPEXH4

https:// www.youtube.com/watch?v=XJwYBVPEXH4

tldw

yeni galaksiye geciyoruz new game plus basliyor en bastan hersey, ship repair falan dahil, olay bu lel.

Sosyal ağlarda paylaş

FPS için:

güzel

•Go to : C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonNo Man's SkyBinariesSETTINGS
(Or basically, [any folder where you installed NMS]BinariesSETTINGS) [*]

•Find the file "TKGRAPHICSSETTINGS.MXML" and open it with any text editor.

•You will then search for the "GSync" option. It's "true" by default, change it to "false".

I'm personally running NMS on a computer that doesn't even have the minimum config', and i can tell you the FPS boost is absolutely amazing.

Seems to work for most people as well !

[*] : To find the right folder : In your steam library, right click on No Man's Sky > Properties > Local Files > Browse Local Files.

Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

atlaslari izleye izleye evrenin sonuna ulasmislar gene, 30-35 saat civari onceki leak ile ayni civarda.

onceki videoda verdigim ile ayni olay, spo. istemeyen izlemesin tabe,

3 saat 41. dkdan itibaren.

https://www.youtube.com/watch?v=XJwYBVPEXH4

https:// www.youtube.com/watch?v=XJwYBVPEXH4

tldw

yeni galaksiye geciyoruz new game plus basliyor en bastan hersey, ship repair falan dahil, olay bu lel.

kusura bakma ama ben su olayini anlamiyorum. oyun abi bu. ne verecekti sana evrenin anahtarini mi?
evrenin merkezine geldin isikla bir oldun. hadbi bakalim obi wan deseler ne degisecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...