Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones: A Telltale Game Series

progamer

Öne çıkan mesajlar

ben de şimdi alırım diyordum ama finalde duvara çalmış steam reviews, emin olamadım. remzi gene sosis sallarsa finalde üzer.

bu arada rave, ölüp ölmediğine oyuncunun karar verdiği herkesi sonraki sezonda öldürmüş oluyor telltale benim bildiğim kimse üzülmesin diye. oyuna özelse charlar, öldürürler herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ama bunda artık o konseptten sıyrılmaya çalışıyolar gibi hissettim.spo vermeden anlatmam mümkün değil ancak northa nuke atmaları lazım çünkü senaryodaki 1-2 karakter hariç hepsi determinant neredeyse.başka bi yeri konu alırlarsa s2de bilemem.

yinede ben çok severek gaza gelerek oynadım abi,game of thrones havasını güzel yakalamışlar gayet.

bi walking dead s1 veya wolf amons us değil belki ama game of thrones seven sever.ki sen takip ediyorsun game of thronesu sam.açıkçası benim için hayal kırıklığı olmadı.

final bölümündeki eleştiriyide aşırı buldum.beni gayet tatmin etti çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şimdi bitirdim oyunu. walking dead daha başarılıydı bence. tamamen diziye benzetmeye çalışmışlar oyunu. çakma stark diye bize yutturdular. bende bir dizisever olarak beğendim oyunu. alternatif bir hikaye olmuş.

bende rodriki kalede bırakmıştım. asher i bıraksak gene rodrik mi ölecekti ? birde son sahnede askerı o kadar biçtiler kestiler vs nası hala daha hayatta, saçma olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

@aiko

yok abi kimi bırakırsan o ölüyor.Ve tabi rodrik hayattaysa asherdaki gibi evlenme olayı olmuyor biraz daha farklı geçiyor.gidip adamların kampı basıyosun falan.iç organlar hasar görmeyince hayatta kalabiliyor insan bide bukadar ağır yaralanmalarda bile

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...