Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crypto-coin mining

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

Bu DGC de mi GPU ile farmlanıyor yoksa CPU ile mi? Eğer CPU ise girişeyim ufak ufak.
gpu ile farmlanıyor. ama gpu ile farmlanan herşeyi cpu da farmlar. fakat çok düşük hashrate olur.

1 milyon DOGE şu an 1.5 btc yapıyor. yazık olmuş epey. o yüzden başta difficulty inanılmaz düşükken şu coinleri hep beraber bilelim girişelim, hepsine ayrı topic falan açalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk gun 2 tane 7950 ile farmladim totalde 1150 khash/s diyebilirim gorunurde 1250 khash falan ama rejectedlarla vb ortalama o civarda geziyor. Kartlari kasa icinde kullandigim icin cok overclocklayip zorlamadim yoksa kartlar asus, overclockla 1300-1400 khash/s gorurler rahat sogutmasi cok iyi cunku. 2. gun 4 kart ile devam ettim oda iste 2400 khash civari oldu kartlardan biri r9 280x cunku. Ilk gun 4 kart ile girsem o bile acayip kazandircakti heh doge 1200 dolari gordu milyon basi lol 2 gun once milyonu 800 dolardan satinca iyi diyordum bu dakkadan sonra beklerim ben arkadas
Sosyal ağlarda paylaş

Deneme olarak http://doge.coinium.org/ 175kh ile kazdım dün gece 5-6 saat fakat transaction kızmında orphaned yazıyor ve coinler gelmemiş.Contributor shares kısmındada bana ait bir share sayısı vardı oda yok artık.Sanırım bu orphaned sahte gebelik gibi birşey :) ve o yüzden sanırım bana coin gelmeyecek?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...