Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinema'da Reklam hakkında

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Yahu bu nedir ya insanlar iyice paragöz olmuş,iyice cıvığını çıkarttılar. Bugün Garez filmini izlemeye gittiğimde tam tamına 20 dakika boyunca başta reklam izledik. Bildiğimiz televizyonlardaki reklamlardan... Kardeşim ben reklam izlemeye mi gidiyorum ya? O da yetmezmiş gibi film arasında ve film arasından sonra da soktular reklamları. Aha sinemanın ismini de veriyorum: İdealtepe AFM[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

bariz reklam yapıyolar...

tvde izlediğimiz reklamlar hepsi yok veysel yok vestel falan...

eskiden göz için ilaç falan reklamı oluyodu veya ne biliyim yayıncı firmanın reklamları artık o da yok...

geçen bizde reklam mağduru olduk :(...

ahh paranın gözü çıksın...yakında tiyatroyada sıçrarsa şaşırmayın sakın !!!![signature][hline]But if my life is for rent and I don't learn to buy
Well I deserve nothing more than I get
Cos nothing I have is truly mine
Sosyal ağlarda paylaş

cidden bazı sinemalarda aşırıya kaçacak uzunlukta reklam veriyorlar, para ödenerek film seyredilirken insan haliyle reklam olmamasını bekliyor. ben şahsen 3-5 tane film fragmanı vermelerini tercih ediyorum, en azından yine sinema ekranında görüyor insan filmler neye benziyor.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın.ben de gıcık oluyorum reklam vermelerine. sinemanın havasını bozuyor.fragman vermeleri güzel, hatta fazla fragman verebilirler ama reklam vermeleri rezalet..televizyon seyrediyor gibi oluyor... illa herşeyin içine edilecek..[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

gorada da bi sürü reklam izledik hasta ediolar adami gercekten afm sux ne zaman afmye gitsem reklam izliom masalla bide serefsizler filmden kirpiolardir matine uzamasinda daha cok reklam izletiim diee homuna qod..im
koy fragmani sesimi cikarmadan izliiim hech sorun deil.. ama paramla reklam izlemeye gelmiomki oraya benn bu ne edepsizliktir.. ncik ncik..[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara bi efes reklamı vardı ya...rahat 6-7 dk sürüyodu..hani bi bar masasını gösteriyo dewamlı sağa doğru kayıyo...ne bitmez reklamdı..yüzüklerin efendisinde felan paso o vardı..[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...