Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish sniper elite

Lithran

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

yanlış silah yoktur dediğin havalı tüfek müdür

Yok ben gerçekm counterpartlarını kast ettim delikanlı.

CZ550 olur, m14 olur, bir sürü şey olur. Ama gidip M107 olmaz, onun basic kullanılışı için zaten prone olman, yere yatman lazım. Relocate edecek olsan dünyanın en agır silahı falan, bütün olayı zaten cover/vehicle delmesi.

http://4.bp.blogspot.com/-fQK9g_YjZMY/UchAeJfQxKI/AAAAAAAABnA/t6g_3ysaSDM/s1600/barrett-m107_6.jpg

Silah kapıdan pencereden sıgıyor mı emin değilim, koridoru dönemezsin dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

valla ben ilk başta seyretemdim, seyredenede kötü gözle baktım ama sonra tekrarına denk gelince sardı ilk sezonu seyrettim, ama 2 sezon anca nefisenin hatrına biraz baka bildim, onuda patlatılar zaten

zaten benim gibi izleyenler ilk sezondan izleyenler. o dönemde OSMAN SINAV filmi çekiyord, Oktay Kaynarca,Selçuk Yöntem ve daha envayi çeşit tiyatrocu oynuyordu. Konsept danışmanı SONER YALÇIN'dı(birçokları özellikle bu ayrıntıyı bilmez). Film Türkiye'nin gerçeklerini Necati Şaşmaz'ın tüm beceriksiz oyunculuğuna rağmen gayet güzel anlatıyordu. Bu sayede izledi benim gibi insanlar senelerce.

Köprünün altından çok sular aktı. Film o kanaldan bu kanala el değiştirip durdu.Yönetmenler değişti. Oyuncu kadrosu değişti. En son Gürkan Uygun'da diziden çıkınca bu filmi izlemek iyice anlamsız hale geldi. Film AKEPE'nin propagandasını yapan bir hale dönüştü. Uzun yazdım ama ilk 2 sezon ki KURTLAR VADİSİ bu ülkenin tv tarihine çoktan geçmiş olan ve bunu da hak etmiş olan bir filmdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

valla ben ilk başta seyretemdim, seyredenede kötü gözle baktım ama sonra tekrarına denk gelince sardı ilk sezonu seyrettim, ama 2 sezon anca nefisenin hatrına biraz baka bildim, onuda patlatılar zaten

nefise çoook sonraki olay.sen özgü namallı,oktay kaynarcalı,selçuk yöntemli ilk 2 sezonu izle.
Sosyal ağlarda paylaş

onu bilmemde, konsey monsey olayları bitince, daha doğrusu osman sınav gidince bitti dizi,

osman sınav aslında çok güzel konular yakalıyor, kurtlar vadısı ortalama kalitede olmasına rağmen iyi gitti biraz daha kaliteli çeke bilse yaptığı işleri çok efsane şeyler seyredebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...