Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olimpik google ....

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

Yanlız o yakışıklı dediğiniz tanrı güzel gibi sanki :) Yani kadın bence. Özellikle topuz saçı kadınsı bir görünüm veriyor. Elinde yayıyla Artemis diyorum ben. Takdir ettim google ı güzel olmuş. Zaten hep özel günlerde logolarına bi şekil yapıyorlar[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

gune$e bakiyo farkindaysaniz...
Apollo at a Glance
name | Apollo (’Apollwn)
role | god of the arts, archery, and divination
symbols | bow, lyre, laurel
Apollonun resmi goruldugu uzere kadin gibi

[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 15 Ağustos 2004 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 15 Ağustos 2004 02:09 tarihinde demiş ki:
Hayda şimdi bu adam kadın mı erkek mi ben erkek diye biliyordum :D

Ben de oyle biliyordum.[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 15 Ağustos 2004 02:09 tarihinde demiş ki:
Hayda şimdi bu adam kadın mı erkek mi ben erkek diye biliyordum :D

erkekler yakı$ıklı olur kadınlar güzel..ee burdanda erkek olduguna dair 1 kanıt daha? :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg hãs ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

apollo metroseksüelmiş.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim :)
Sosyal ağlarda paylaş

adamın alt kısmı vida olmuş üst kısmı da clubber partisinden fırlamış bir tipe benziyor.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...