Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Tavuk, yapma kolayligi/lezzet olayinda ton baliginin onunde oldugundan tercih ediyorum. Bonfile spamliyordum ilk donemde. Cons bey kirmizi et cok yeme yagli olur dedi diye quitlemistim.

Omlet yemiyorum ya. Peynirsiz sevmiyorum omleti. Onun yerine haslanmis yumurtalarin sarilarini cikarip yiyorum 4 tane. Yulafi da suyla yiyince kuscak gibi oldugumdan light yogurdun icine atip yiyorum. Gidiyor o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

seigen said:

Düz taban ayakkabının gözünü seveyim ya, low bar squat ve deadlift'i adam akıllı yapabildim sonunda. Artık bende ortopedik sorun mu var diye sorgulamaya başlamışken, tüm olay yere tam basamadığım içinmiş.

Şimdilik deadlift 100 kg x 2, low bar squat'ta ise low rep max denemedim, bacaklarım sore olduğu için. Şu an için formu doğru yapmayı alışkanlık edinmeye çalışıyorum, 40 kg x 10 yaptım.

arkandayım hacı
Sosyal ağlarda paylaş

Her antrenmanimin sonunda karin calisiyorum 2 hareket ayrica 1 de karin gunum var. Cardioya baslayabilirim direk. Trainerim 'simdilik yag seker un almadan ye ve agirlik calisip irilesmeye bak, son ayda agir diet ve hiit cardio+boxla direk yakcaz yaglari cikarcaz karni.' diyor ama biraz inancim kirildi son donemde. Karnimdaki yag bolgesini elimle tutuyorum azalma olmuyor falan iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica benim dietime yorum yaparken kendi onerilerinizi de yazarsaniz sevinirim.
Yani mesela, "Soyle soyle bir diet ve antrenman yaparsan agustos sonunda sixpackin cikmis olur" gibi.
Yoksa "low fat cok 1990s" dediginizde hic yardimci olmuyorsunuz.

Bu arada body weight idmanlarina bayiliyorum. Pull up, chin up, her turlu crunch, leg raise bilmemne, turlu turlu push uplar. Hepsinin hastasiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece yumurta ve yogurt mu yiyeyim sabah? Protein shake de iceyim mi?
Nedir basit bir gunluk menu mesela?
Sabah light yogurt+yumurta beyazi+kuru uzum?
Oglen tam tahil makarnasi+kirmizi et+salata
Aksam kirmizi et+salata+buharda sebze(bu zor olcak, hic sevmiyorum)
Aralarda ceviz ve badem bir avuc ve 1-2 meyve+yogurt

Bu mu? Protein shake antrenman sonrasi iciyorum normalde ben. Kahvaltimi yapip direk spora gidiyorum bu arada. Protein shake elma ceviz yapiyordum ogle yemegi sonra da.

Oglen kirmizi et yersem, aksam balik/tavuk ya da tam tersi mi? Yoksa hep bonfile, kontrafile mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...