Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Kafasına sıçtığımın cahil amarikalıları ya cup diye ölçü mü olur lan. Beyinsizler. İnsanlar gidip ilimle bilimle SI diye sistem bulmuş bütün ölçüleri evrenselleştirip bilimin her yerde daha kolay yapılabilmesi için bi taraflarını yırtmış, bu koduumun andaval amarikalıları hala redneck usülü yok bardak yok ons pound bilmemne.

Boyunu ayakla ölçen gavattan ne beklersin. 6 ayak boyundaymış. Gerzek.
Sosyal ağlarda paylaş

Haci yalniz olcek kasik bile alsan sivi, toz arasinda fark var. Sivi 15 ml, toz da 5gr.'a denk geliyor. Bunu herkes biliyor ama mesela un ve protein tozu arasinda hatta protein tozlarinin arasinda yogunluk farki var.
Ben sirf bu yuzden hassas elektoronik tarti aldim 3 gun once. Cok da kullanisli.
Sosyal ağlarda paylaş

ARkadaşlar bende spora başlamayı düşünüyorum.

Kilo fazlam var bayağı ama birincil olarak kilo vermeye gitmiyorum, aynı zamanda bulk adale yapacağım.

Şimdi bana güzel kilo vermek için kullanabileceğim supplement lar söyler misiniz?

En bilindik L-carnitine sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulgio said:

ARkadaşlar bende spora başlamayı düşünüyorum.

Kilo fazlam var bayağı ama birincil olarak kilo vermeye gitmiyorum, aynı zamanda bulk adale yapacağım.

Şimdi bana güzel kilo vermek için kullanabileceğim supplement lar söyler misiniz?

En bilindik L-carnitine sanırım.

template1
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

12 gün olmus.
Tartildim.
2 kilo fark var.
Moralim bozuldu.
Haftaya tekrar tartilacagim.
1kg fark daha görmezsem cardio mardio yapmam 60dk. Dietle daha hizli kilo veriliyo lan.

Ergen tribi attim ama ne bilim moralim bozuldu.

dietin etki/efor u çok daha fazla cardioya göre
Sosyal ağlarda paylaş

Hic baslama arkadas. Biz cok zor durumdayiz. Eti falan damitmaya baslayanlar var.
Mutlu mesut ve sisman yasa.
Saka bir yana bi sene spor yapip verdigim 3 kiloyu 2 hafta tatilde 2 katiyla geri aldim. 4 kilo gitti simdi ama 2 kilo fazlalik kaldi.
Cok vefasiz bu spor olayi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...