Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

K
k1nJo said:

karthus'tan önce lux falan al.

Lux alıcam zaten ucuz o. Önce böle değişik op bi şampiyon düşüyorum.

Leona nın kardeşi diana yı alıyım dedim önce vazgeçtim, lissandra alıcaktım sonra kafama azir i soktular ona da zor dediler. Ya tris ve teemo gibi cüce şampiyonları sevmiyorum. Şampiyon dediğin yürürken heyt be dedirtecek gshs
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Karthus süks phantomlord çöp
Op,snowball hede hödö diye alma champları alanların 80% i fail oluyor zaten oynayabileceğin meta dışı olsa bile ezilmeyecek champlarla oyna.

when in doubt

http://news.cdn.leagueoflegends.com/public/images/skin_screenshots/Akali_BloodMoon_Splash.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

1 normal oyun attım kalista geldikten sonra, saçma sapan buldum.
sinerjili, yetenek isteyen bi şey yapalım demişler ama batırmışlar bence.
yeni değişiklikler de oyunun içine etmiş zaten iyice soğudum oyundan.

edit: tabi bi de bu sinerji gereksinimi daha fazla premade botlane'e sebep olur, daha çok ağlayan çıkar ileride.
Sosyal ağlarda paylaş

Değişikliklerde oyunun içine sıçıcak ne var ben anlamadım?

Kalistaya gelince bir gnar değil OPluk konusunda.
Kaldı ki supporta çok bağımlı ultisi ve W pasifi konusunda. Atak animasyonu last hitte sıkıntı yapıyor.

Gayet güzel tasarlanmış bir champ. Oyunda lucian-vayne-trist gibi adcler varken kalista çok normal kalıyor.
Ha siz ezemiyorsanız lanede orası sizin sorununuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalista çok iyi olmuş.

Sonunda kafaları basıp dotaya benzer ability eklemeye başladılar.

Aoe stun, aoe dmg, aoe slow baymıştı.

Arkadaşını tutup atmalı güzel ulti yapmışlar işte. Kendi karakterin ve enemy dışında, teammate'ine shield + heal vermeleri kenara atarsak etkileşimli ilk skill.

Ayrıca passive'i de bir sürü yeni taktik getirir. Botlane'de pasif olarak ölmeden oynayıp, passive'i top bruiser'a (renek, signed, darius) bağlamak late game'de canlar yakar.

Güzel olmuş kısaca.

Deneyip görmek lazım.

Ama base dmg'ı az gelmedi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü demedik abartıyorlar dedik.
Ayrıca lanede 2dk geri düştün mü karşında toparlaması imkansız kalıyor, kule altından çıkartmaz seni kalista. Nerf yer bi süre sonra orası syrı da kendi yetmiyormuş gibi bi de bağladığı adamı götünde dolaştıracak lane safhasında.

Çok uğraştırır. Karşısında tank harici bir hero duramaz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...