Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

tr serverina girdim iki gundur bu sezonun 10 macini tamamlayayim diye

7 mac kazandim gold 1 e atti ata ata. hep plat 3-4 lerle ayni maca koydu yalniz son maci almama ragmen niye oyle yapti anlamadim. neyse konu bu degil zaten

serverin hali hakikaten icler acisi oyle boyle degil. her bir macta o.c lar anneler anusler havada ucustu, her mac illa 1 afk vardi genelde bizim takimdaydi, 4 kisi tasimak zorunda kaldik oyunlari falan. millet daha champ ekranina girdigi gibi ana avrat gitmeye basliyor birbirine. riot da sanirim hepten koyvermis ki bunlarin hepsi boyle, anladigim kadariyla arada bir 1 haftalik ban falan veriyorlar onun disinda afk kalana ya da kufredene adam gibi ceza yok. oynanmaz hale gelmis tamamen server, cop olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahahah

Ya sorma deli ettiler beni de.
Leona oynarım ben, geçen maçta herifler bir 2 kişi bir adama daldı alamadılar adam(garen) ikisini birden alacaktı ultisini bekliyordu, ben daldım kill çkardım yemediğim laf kalmadı. Oyunu da 12/4/21 falan bitirdim sanırım. 12 killi de beceriksizliklerinden çıkardım. Bilmiyorlar oynamayı gelip bana noob diyorlar.

Tamam ben de daha yeniyim çok bildiğim söylenemez ama kardeşim oyun bu ya, çıldırıyor veletler gdhshs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...