Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık imac

scorch

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

hayır abi milletin malını ucuz göstermekten başka yaptıgı bişey yok ölücülerimizin..
600'e yi fiyat hemen sat dedikleri bi sksoku 1000 liraya satabiliyosan bu işte bu ölücülük var demektir.

bizde ölücülerin karşı faction'ı olarak buradayız. sdufhds

yahu o fiyatları millet ciddi bidlemiyor bi rahatla arkadaş hasta olacaksın üzüldüm valla
benim ps3 xbox var hani buraya biri satılık yazınca gelip latına 200 lira diyorum adam tamam 200lira dese almam mesela hani sdf yeter üzülme
Sosyal ağlarda paylaş

1500 konusunda yorum yapmıyorum zira o fiyatı ben vermedim, dediğim gibi şirket bilgisayarı, temiz kullanılmış falan fişman update olayına gireceğimiz için elden çıkarıyoruz da 750 liraya da değil yani ahah. benim fikrim 1000-1200 tl okdir bunun için ama patron para kazanma derdinde :p
Sosyal ağlarda paylaş

aquila +1 3.5ghz 4 cekirdek hatta 6/8 cekirdekler cikali kac sene oldu 2 cekirdegin bidi bidisina gerek yok min 6-7yillik makine o hatta PC olsa idi neredeyse 8-9yil diyebilirdim Apple 2 yil geriden gelen teknolojiyi kakalamakta pek basarili oldugu icin insanlar o teknolojiyi yeni turemis gibi dusunebiliyor.

Edit: PC de core2duo 2006da release olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Asteroth said:

Ne girdi bu adama bu kadar ya, var mı bir link?

http://forum.paticik.com/read.php?27,7284036,7284036#msg-7284036

abii. çektiği fiyata bak ahahaha. küfürlü, tekmeli tokatlı fiyat ya.

bu arada o imac'e 1000 TL bile verilmez. bu devirde onu alıp e-maillerine bakarsın anca, almak için akılsız bir imac fetişisti olmak lazım cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...