Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

2 gundur killzone oynuyorum, konsol da FPS ilk defa oynayinca baya bi zorlandim, alisinca da siir gibi oldu. Grafikler super de, adamlar ne bicim yapmislar olamadim bir turlu, biraz donuk geldi oyun.

Warframe i indirdim bu aksam bakacam ona da.

Mesela second son i satin alsam, oynayip bitirsem, ardindan nasil satiyorum onu geri?
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

2 gundur killzone oynuyorum, konsol da FPS ilk defa oynayinca baya bi zorlandim, alisinca da siir gibi oldu. Grafikler super de, adamlar ne bicim yapmislar olamadim bir turlu, biraz donuk geldi oyun.

Warframe i indirdim bu aksam bakacam ona da.

Mesela second son i satin alsam, oynayip bitirsem, ardindan nasil satiyorum onu geri?

böyle birşey var mı ben bilmiyorum varsa anlatın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hesap açıyosun bi tane [email protected] diye, amazondan kart satın alıp içine 60$ yüklüyosun. oyunu alıyosun.

sonra oyunun SEKONT HAKKI diye satıyosun donanımhaber'den, bu adam konsoluna ekliyor bu hesabı, fakat sadece [email protected] hesabıyla psn'e giriş yaptığı zaman oyunu oynayabiliyor. kendi hesabından girdiği zaman oyun locked çıkıyor, oyunu bu hesapla oynayınca trophy kazanamıyor vs.

sen hesabı konsoluna ekleyip activate as primary sorusuna usulce yes canım dedikten sonra, downloada başlayıp hesaptan çıkıyorsun. kendi hesabına girip oyunu güzelce oynuyorsun. sonra sıkılıyorsun eh ne boktan oyunmuş la bu diyince, donanımhabere ilan açıp oyunu satıyorsun.

genelde primary hakkı 75 secondary 50 gibi gidiyor oyunların. bi süre sonra fiyat düşüyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
buy another code diyorum zaten. İptal ediyor. Amazon ile konuştum ip check yapıyor sistem us ip si olmadığı için iptal ediliyor dedi bi görevli, bir diğeri de bankanız red ediyor dedi. Banka da 0 liralık charge yapıyorlar sistem geçersiz istek olarak red ediyor dedi. Hangisi doğru bilemedim.

Kısacası artık amazon kod alım isteğimi red ediyor var mı çözümü?
Sosyal ağlarda paylaş

yazayım tekrar,

amazondan dijital code gift card al atıyorum 50 dolarlık billing ve shipping adresin tr olsun,

gift card gelince hesabına yükle sonra us adresi ekle birtane tax free olan,

dijital psn kodu satın alırken billing adresini us yap, kredi kartını soracak ama para çekmeyecek,

eğer tr adresi ile us psn code almaya çalışırsan iptal olabiliyor dediğim şekilde yapıyorum ben iptal olmuyor hiç,
Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum bunu. Olay bu değildi. US adresi vardı. Neyse zaten ilk konuştuğum kız da bu gün kaç tane alacaksınız diye sormuştu. Şimdi tekrar denedim oldu bu sefer. Sanırım günde belirli sayıda işleme izin veriyorlar resellerlara önlem olsun diye. Çünkü başka sitelerde millet 50 dolarlık kartı 50 usd + 7 USD handling fee şeklinde satıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Oynamayan varsa Injustice 40tl ye düşmüş PSN'de

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/games/injustice-gods-among-us-ultimate-edition/cid=EP1018-CUSA00051_00-INJUSTICEULTIMAT

hiç sevmedim aslında şu oyunu. çok yavaş combatlar ama 40TL de çok iyi fiyat ya. alacağım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...