Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

Senarious xbox bölümüde çalışan adamdan daha iyi biliyorsun maşallah microsoftu, saygı duydum sana ben.

Sende ortalama bir muhendisin sirketin her bokundan haberdar oldugunu dusunuyorsan yaniliyorsun. Hatta bu Microsoft gibi calisanlarini deliler gibi beyin yikayan bir yerse. Disaridan objektif bir bakis emin ol daha fazla bilgi verir sana.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

JestersTear said:

Senarious xbox bölümüde çalışan adamdan daha iyi biliyorsun maşallah microsoftu, saygı duydum sana ben.

Sende ortalama bir muhendisin sirketin her bokundan haberdar oldugunu dusunuyorsan yaniliyorsun. Hatta bu Microsoft gibi calisanlarini deliler gibi beyin yikayan bir yerse. Disaridan objektif bir bakis emin ol daha fazla bilgi verir sana.

Hocam, bu çocuk troll kendince eğleniyor forumda her yere salça olup, boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

en azindan senin gibi msde calismayipta beyni yikanmis degil abi asdfasdf
arada senelik bi 100.000 $ fark var.
asgadaf

jester icin penth amerikada yasıyo o living room entertainment'ından faydalanabilir. sen turkiyede faydalanamazsın. bu kadar basit. hulu yok netflix yok o yok bu yok. ama skype? laptopum/tabletim yanımda duruyo cok istesem ordan konusurum zaten.

o yuzden ps4>xbone. zaten potansiyel performansları arasında %30 fark olan 2 aletin suana kadar esit degerlendirilmis olmaları bile yeterince komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi %30 yahu hangi %30?
nereden cıkarıyorsunuz böyle şeyleri, bir sürü review yayınlandı bir sürü oyun ve teknoloji sitesi puanladı aralarında yok denecek kadar az fark oldugunu söyledi iki aletin teknik anlamda. Oyunlarda o farkı hissetmenize imkan yok denildi adamlar hala çıkıp %30 diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayette fark hissedilir ve görülür seviyede. biri 1080p, biri 720p en basitinden.

Ben sırf 720p diye PS3 açmaya üşeniyorum, bir çok insan var böyle yapacak.

Her oyunda fark bariz hissedilecek. Developer'lar farkı kapatmak için ya iki platformda da oyundan kısarak ikisini 1080p yapacaklar ya da sadece x-box versiyonunda çeşitli efektler olmayacak (ambient occlusion gibi).

O yüzden oyundan bayıp skype'a dönebilir xbone'lar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...