Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
biz iki kişi yeni paketle başlıycaz abi, yeni lig açılıyor zaten yanlış bilmiyorsam, eski ligde başlamanın şu an pek anlamı yok.

build, talent etc karakter progression baya derin oyunda, öyle kolayca anlatmanın bir yolu yok. forum, reddit vs. okumak gerek. eğer tembeline kaçmak istiyorsan birinin popüler bir buildini kopyalayabilirsin end-game'de patlamamak için.

ben her zaman yaptığım gibi know-how/deneyim ile iteleyeceğim, nereye giderse artık asdasd.

desync sorununu çözdüklerinden beri melee karakter istiyorum, baya güzel seçenekler oluşmuş. hızlı shadow/duelist dw mi yapsam yoksa elemental melee dede mi yapsam onu düşünüyorum.

buildler için :
https://www.reddit.com/r/pathofexilebuilds

off trade çilesine de çözüm gelmiş:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1595024

tam zamanında
Sosyal ağlarda paylaş

Çalışmıyor çünkü bende alt tab yapınca çöküyor ve forumda bi sürü aynı sorunu yaşayan var çözümü yok. Laptopta ise onboard ekran kartı dışında ekran kartını kullanamıyor. Ha allah var ilgilendi tech supportu ama çözemedikten sonra neyleyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Subclasslari gordugumden beri benim de yazasim vardi ama useniyordum ya. Artik baslangic classi cok onemli hale geldi.
Bu lig totemci oyniycam ben. Templar-Inquisitor yapip 0 enemy resist keyfi mi yapsam, shadow - assassin yapip easy crit chance mi caplesem, hmmss...
Sosyal ağlarda paylaş

bu speclere geçiş nasıl oluyormuş? okumadım daha detaylı. belli bir contentten sonra mı yoksa leveling ile paralel mi gidiyor. master sistemi ile mi bağlantılı?

Upon completing the Lord's Labyrinth for the first time, you can pick an Ascendancy class from one of the three available for your class. The first time you complete the Labyrinth on each difficulty, you will receive two Ascendancy Points for its skill tree.

böyleymiş

labyrinth için:

The Ever-changing Labyrinth
Izaro's Labyrinth is a first for Path of Exile because its random level generation extends beyond single areas and affects the entire Labyrinth at once. Every day, the Labyrinth has a completely new layout. When the Labyrinth is generated, keys to locked doors are placed behind fiendish traps, hidden passages are created that connect areas and secret rooms are placed where you least expect them. There are daily leaderboards where players can compete to solve the Labyrinth the quickest.

Izaro emptied the Empire's coffers creating the Labyrinth. Some areas are incredibly opulent and exhibit fine architecture that stands as a stark juxtaposition to the deadly horrors of the Labyrinth.The Labyrinth was once a lush, well-maintained complex. In the years since it was abandoned, it has fallen into disrepair. Once the irrigation failed, the once-fertile gardens became arid.

The traps you've faced in the Trials of Ascendancy are combined in deadly gauntlets throughout the Labyrinth. To survive, you'll need to adapt and think on your feet.

ay fena oluyorum

lab contentine level kaçta başlayabiliyoruz acaba
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynarken o da yoktu ya, yine baya ilerlemiş. warframe'de benzeri şekilde ilerliyor trade konusunda. listeleme zaten işin yarısı. aramadığını uğraşmadan bulabilmek diğer yarısı. satıcı aktif olduktan sonra gerisi kolay.

in-game yapsalar şukule olurdu ama sanmıyorum yakında gelebileceğini
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...