Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pandora First Contact

pronoit

Öne çıkan mesajlar

Alpha Centauri'nin aynısını yapmışlar -yalnız terraforming malasef o kadar detayli değil- kickstarter çiktiğindan beri bekliyordum aslında böyle bir proje. Benim en sevdiğim tbs'dir pc'de hala kurulu. Bunda da blind research ve ünit tasarlama var.
smac seven ama bundan bihaber olan vardır illaki ondan başliği açtım. hadin gl hf

http://pandora.proxy-studios.com/
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir tbs vardı. yanilmiyorsam hala en yüksek puanlı tbs ki o zaman dergiler şimdiki gibi awesomeeecı değildi.

Bir gezene düşüyorsun. Diğer topluluklar uzaylılar ve gezegenin kendisine karşı mücadele ediyorsun işte. bildiğin 4x strateji oyunu.

Şimdi başka adamlar o kafayla aynısını yapmışlar - ama okuduğum kadarıyla o kadar da iyi olmamış diplomasi a.i falan olarak.- ama gene de güzel olay.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyati öyle ama oyunda teknik ve görsel olarak herhangi bir eksiklik yok.30 cok değil yani.marka olup da çikartilan oyunları düşünürsek az bile. ama genel olarak doğrudur. 30 dolar az para değil.

lets playleri kontrol et.

blindresarch var opsiyonel bu
unit workshop var.
tech tree random
z

zaten saydığım bu 3 şey her oyunu apayrı tecrübe yapiyor.

alpha centauriden eksiği diplomasisi o kadar iyi değil - şimdilik birleşmiş milletler tarzi olan gezegen konseyi yok ama gelecek diyorlar-
ve tabi ki iklime müdahale olayi yok. keşke olsa.

bir de emin değilim ama denize şehir kurulmuyor olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...