Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yersek o muyuz?

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

Exodous said:

İddiaya giriyorum, dört mesaj sonra vingtor küfür edecek.

erkeklerin 'kadın cinsel organı' yoktur. o yüzden biri bir erkeğe 'senin kadın cinsel organına koyayım' dediği zaman onun anasına bacısına küfretmiş demektir.

AASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASD

nebula
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Vingthor said:

Exodous said:

erkeklerin 'kadın cinsel organı' yoktur. o yüzden biri bir erkeğe 'senin kadın cinsel organına koyayım' dediği zaman onun anasına bacısına küfretmiş demektir.

nası ya böle bişi mi dedi AHAHAHAHAHHAHAHAA

böyle şikayet etti beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Jaegerjaquez said:

Vingthor said:

Exodous said:

böyle şikayet etti beni.

Biz adamı şikayet ediyoruz, şikayeti okuyan kişi, şikayet edilen kişiye "aha bak bu seni böyle şikayet etti" diye kendisine yolladığım özel mesajı yolluyor.

Bu da kalkıp kendisine gelen bir başkasının özel mesajını yayınlıyor.

What is matrix üleeen.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Jaegerjaquez said:

Vingthor said:

Exodous said:

böyle şikayet etti beni.

yazık lan adama kendi kendine böyle bi çıkarım yaptısa kuran okuyup nası kafalara girdiğini şimdi anladım :DDD
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

buranın iki tane modu var. biri griswold liseden arkadaşım 10 senelik diğeri xaenin hayatımda en sevdiğim ilk 5 kişiden falan biri oda yakın arkadaşım. beni 2 arkadaşıma şikayet edersen doğal olarak görürüm ne diye şikayet etmişsin.

yok hepinizin aynı kaba işediğini biliyoruz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

reampage said:

yumurta yio mu veganlar

o değil de bu veganizm, kozmetik ürünleri de kullanmayı reddediyormuş.
çok merak ediyorum erkek veganlar, kız arkadaşlarına falan "bana en doğal halinle gel makyaj yapma ben veganım" diyorlar mı acaba.

Adam full boyalı vücudunu yayınladı bi de. O boyaları yapmak için kaç hayvanın ırzına geçiliyor noyzurna.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Zep said:

Dworgian said:

3. alıntı

Dworgian said:

Noyzura cevap ltfn;

Dworgian said:

Ayrıca et yiyen insana karşı olan onaylamayışınız etobur hayvanlar için de geçerli mi? Mesela bir kedi alıp paso bitkiyle beslemeye çalışıyor veya et yedikleri için aslanların vs öldürülmesi gerektiğini düşünüyor musunuz? Onlar öyle yaratılmışlar da diyemeyeceğinizi zira yaratan bir varlığa inanmadığınızı düşünürsek, etobur hayvanların yok edilmesi gerekmez mi?

Lel.

Abi dusunebilen varliklar oldugunuzu çok çabuk unutuyorsunuz ya

dimi abi. aslında aslan düşünebilse gidip ot yiyecek de o kadar salak ki et yiyor

Abi hayvan o diyodum dogasi o icguduleriyle hareket ediyor, yeri geliyor nesli tukeniyor degisen kosullara kendini ayarlayamadigi icin

Ayrica sordugun soruda bambaska bir sacmalik

Hayvanlar baska havlari olduruyor diye biz o havlanlari oldurmeli miyiz?

Zeka akiyor gercekten
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Vingtor da vejateryan mı?

Öyleyse hayata bakış açım değişecek tümüyle.

tam tersiyim. bu arada noyanında tam tersiyim. burada da çok uğraşıyorum ediyorum eğlenceli çünkü ama biri bişi yapmaya kalksa noyana beynine uçarım.

arkadaşım değil 2-3 kere görüştük falan noyanla direnişte beraberdik izmirde. şu anda sürekli birbirimize girmemiz benim adamın kendisine olan güvenimi veya aslında ne kadar delikanlı bir herif olduğunu gördüğümü falan değiştirmiyor. salak sadece işte dsfkhksdf işsizlikten foruma sarıyor yani diyorum kpss'ye gir yok. versek bir devlet dairesine bir memuriyetin tadını alsa noyan valla on numara adam olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ben insanlara küfretmiyorum ağzım pis küfürlü konuşuyorum.
abi oku o zaman aldığın kitapları yada bildiğin konularda konuş ne bileyim.

bu kadar eleştiri yapan sağa sola saldıran bir adamın bu kadar yanlış bilgi vermesi bu kadar yanlış terim kullanımı terimlerin anlamını bilmeden sağa sola falan savurması böle ehehe heheh eheh ehehehh ehe eheh

ne şekilde olaya bakarsan bak. Nasıl annenle , babanla , sevdiğin kızla ya da saygı duyguğun bir profesörünle konuşurken belirli bir seviyeye dikkat ediyorsan aynı şekilde olmasa hatta çok daha azı bile olsa arkadaşlığımızın güzelliği nanıma daha özenli olmanı rica ediyorum.

Eğitimine , bilgi birikimine ve gelişimine saygı gösteriyorum ve sendeninle olan etkileşimlerimde kendi bildiklerimizin ötesine güzel şeyler ekleyebileceğimize eminim.

Ama bunu sağlıklı yapabilmemiz için "sen cahilsin, okumuyorsun , v.s.." dün gece feysbukta barter trade listeme yazdığın küfürler ve aşağılamalar hiç hoşuma gitmedi. Ne şekilde konuşmaktan zevk alırsan al ama benim mesleğimin tanıtımı yaptığım ve randevularımı bağladığım platformda insan gidip arkadaşının dükkanının camını "ben böyle takılmayı seviyom yeaa" diyip bok ile sıvamaz.. Azıcık hassasiyet ve özen herşeyi olabileceğinden daha güzel kılar.

Seni seviyorum Arascım ve birlikte güzel şeyler başaracağımıza da eminim. Üstelik sürekli daha da zenginliğe doğru ilerleyen biri olarak yakın gelecekteki bilimsel çalışmaların için finansörün ben olacağımdan dolayı lütfen aramızda güzel arkadaşlığa özen gösterelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...