Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tayca Bilen Aranıyor

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

arkadaşlar ufacık bir yardıma ihtiyacım var, tayca bilen herhangi biri var mı acaba forumda? tek bir telefon görüşmesi yapacak, skype görüşme tutarını ben karşılaycağım. zaten dakikası 20 cent mi ne, 1 dk falan sürer maksimum, 5€ yatırırım teşekkür amaçlı olarak.

Yok skype görüşmesini de arayan ödeyeydi, ashjfafsaga

Edit: Hahasdasfa, bir de adam golf sahasına rezervasyon geçecek lan bu arada. Bırakın yardım etmeyin, bunlar hep böyle zengin oluyor işte.

saçınıberbereyıkatmayanrahmikoc.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

neden oynamasın adam -10 derece isveçte oturmaktansa sahilde denize girip 5 yıldızlı otelde en güzel muameleyi görüp sevdiği sporu dünya kalitesindeki tesislerde oynama şansı buluyor ayrıca son derece ucuz?

bingildak said:

5 yıldızlı otelde en güzel muameleyi görüp

bingildak said:

muameleyi görüp

bingildak said:

muamele
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

arkadaşlar ufacık bir yardıma ihtiyacım var, tayca bilen herhangi biri var mı acaba forumda? tek bir telefon görüşmesi yapacak, skype görüşme tutarını ben karşılaycağım. zaten dakikası 20 cent mi ne, 1 dk falan sürer maksimum, 5€ yatırırım teşekkür amaçlı olarak.

Dünyalar güzeli sürekli tailandda spiritüel eğitimler alan ve egzotik mistik danslar yapan bir arkadaşım var ama senin gibi bana sürekli kötü davranan birine kontrak olarak vermem.

Oysa hem işin görülürdü hemde hayatında tanışabileceğin en harika kadınlardan biriyle bir arkadaş olabilirdin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...