Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

işte doggy belli ki dolmuş, benim üçüncü bir kişiye cevabımı witcher'a karşı yapılan haksızlıkları tamamen sonlandırmak için bir katalizör olarak addetti. :)

golden bir adet dahi satsa canon o, kimsenin neresiyle algıladığının bir değeri yok. fo3 fo2'nin on katı satınca "fo2'yi kimse sallamıyor, önemli değil onda ne olduğu" demediğimiz gibi. ;)

bir sonraki oyun da değil esasen, aynı oyunun final sürümü. hani witcher enhanced edition gibi. :)

yani fo4 konuşalım isterim ben de ama elle düzeltmeye çalışınca faşik olduk, kendim getirip vişort bahsi açmadım zaten. sağolsun bazı arkadaşlar (doggy değil kastım) "sam'in ne yapıp edip açığını bulmamız lazım" yaklaşımıyla başka başlıkların konularını buraya taşımaya çalışınca sonuç bu oluyor. çünkü tartışma kültürümüz maalesef biz büyürken gitgide hamlaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

satma kismi geyik zaten paragraf ayirmana gerek yoktu :P ama golden cikana kadar persona 4 icin waifu tasosundan dem vurmuslugun yok, hic bu konuda alakasiz yerlerde laf sokmani gormedik heh, hem de ozu insan iliskileri bazli social linkleri falan olan bir oyunda.

golden'da duzelttiklerine gore konu acildiginda persona 3 portable icin bundan sonra tepkini gosterirsin, hem onda asil oyunda olan reverse s-link olayini falan kaldirmislardi daha da beter gerileme var yani :P

oynamadan bok atanlari duzeltme timindeyim bildigin gibi, bioware herkesi gay yapti topiclerinde de gorebilirsin :P her witcher'dan bahsederken taso taso moduna girdigin icin birikiyor, burda toptan kapatalim hesabi dedim
Sosyal ağlarda paylaş

golden çıkana kadar bitirmemiştim oyunu zaten, onu oynamak bir yana konuşan da forumda yok gibi zaten. persona'ların hepsi için bir başlık var, yıllardır birşey yazılmamış lol. en son p5 için ayrı başlık açacak kadar bir kitle ancak oluştu.

p3p'de romance yapmadan bitirmiştim kararsız kalıp ahah, fikrim bile yok ne oluyor. hatta sen şu an diyene kadar da düşünmemiştim herhalde.

lakin "you spent a long time with..." ile "yalnız gecelerde içini ısıtsın diye xoxo" imzalı selfieler spektrumun iki ayrı ucu. :) hani bioware'in meşhur "tasteful sahne yapıyoruz" lafının gerçek hali zaten persona serisi, sıfır gratification. ki benim eleştirim "one night stand'ler, sağda solda sürtmeler, çok eşlilik, zina toplum ahlağını bozuyor" filan değil.

bu hesap ancak axedice da kendini "İŞTE O KİTLELER"in üyesi olduğunu farkettiği gün kapanır ahah. o güne kadar camevden attığı topları ona ve yoldaşlarına geri yollayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam deki mağduriyet ve persecution complex, vault dweller da yok.

FPS tarzı nişan alabildiğin oyun Fallout değildir. Kısa ve öz. NV de aslında Fallout değil, ama oturup baştan yapmalarına izin yoktu adamların en azından konuyu düzeltelim dediler ve bunu da başardılar.

Farklı bir ad altında gelse kimseyi rahatsız etmez, post-aponun cıcığı henüz 2. Dünya Savaşı kadar çıkmadı. Far Cry: Nuclear Winter olsa şu oyunun adı "Vay be adamlar yapmış aga" deriz.

Nihayetinde bu anılar, anılar, bu akşam beni ağlattılar olayı.

ETA: Hellhound un son söylediği de doğru, yerdiğin oyunları tek bir şeye indirgiyorsun. Konu hakkında bilgisi olmayıp, sadece senin Witcher postlarını okuyanlara Witcher nedir diye sorsan "Hearthstone un çıplak kadınlısı" filan derler herhalde. Witcher, kökü güzel bir kitap serisine dayanan, ayağı yere basan, aksayan yönleri olsa da güzel bir RPG. Çok fazla bulamıyoruz böylesini. Olay bundan ibaret.
Sosyal ağlarda paylaş

post-apocalypse in cıcığı niye çıksın, medieval oyunların cıcığı çıkıyor mu? fantastik elfli cüceli oyunların cıcığı çıkıyor mu? oyun iyiyse oynanır değilse oynanmaz türü (pek) farketmez.

ayrıca crysisi fps sevmeyen kimse ağızlarıyla kuş tutsalar sevmez. benim sevdiğim tek fps fallout mesela ama o da fpsden çok rpg gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Avellone gittikten sonra vegas ayarında bi oyun zor. Sawyer, adam brennecke falan yine kötü değiller de PoE nin eksiklerinden pay biçin işte. Bi tim cain reyiz kaldı büyüklerden.

Tabi her türlü dandini bethesda kadrosunu 5e katlarlar geçmişte olduğu gibi, en azından call of duty kitlesine inmek gibi bi çabaları hala olmayacaktır. Ama kitle bunun değerini bilmiyor, şöyle bi bakın nw a gelen eleştirilere, haliyle beth outsource çabasına hiç girmeyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...