Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

füzyon motorlu arabaların ve zırhların, elde kullanılan minigunların, plazma atan tüfeklerin olduğu bir setting'den bahsediyoruz. eminim jetpack teknolojisi de ona göredir. :)

minigun ile ateş ederken yürüyememek lazım hiçbir oyunda, recoil power armor olsa da olmasa da tek ayak üstünde duran bir insanı uçurup devirmeye yeter. ama işte film icabı gibi oyun icabı deyip geçiyoruz eskiden beri.

gatling prensipli silahların namlu sayısının esprisi zaten o namluları kızartmamak ama işte maalesef gameplay dengeleyelim mantığı oyun şirketlerinin böyle durumlara yolaçıyor. beni de üzdü.
Sosyal ağlarda paylaş

teknoloji olarak amerikadaki en yuksek seviye olabilecek yerde gectigi icin cok absurd degil jetpack videodaki gibi kisa kisa ziplamalar icin, zaten bi cok sey semi-nukleer seylerle calisiyor o dunyada, bide yere konunca da bikac saniye kaliyor oyle acik hedef kaliyor ortada.

ama ole kus gibi etrata ucuyorsak surekli o kotu olur cidden ama kullandiktan sonra bir sure sarj ediyorsa tekrar kullanim icin falan mantikli olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

savunulacak bir durum varsa savunurum, savunulacak bir durum yoksa savunmam. forumdaki en büyük paradox hayranıyım ama hala eu4'ü almadım %75 indirim yediği halde, çıktığında da ağır bombalamıştım. hiçbir şirketin kötü iş çıkarmalarına rağmen benden destek aldığı bir durum olmadı.

mad max ile fo4 elmayla armut tam. ben de alien isolation videosu koyup "xcom'da bu atmosferi verememişler" desem o kadar alakalı olur. her alyenli setting bir değilse her post-apo setting de bir değil. fo4'te de full toz rengi olan mekanlar var şehir dışında zaten gördük atmosfer oysa.
Sosyal ağlarda paylaş

mekanın art direction'ı etkilemeyeceği bir durum yok. dahası setting için de geçerli bu aynı şekilde. mad max olsa olsa rage ile filan kıyaslanabilir zira aynı çizgide oyunların post-apo yaklaşımları az çok. fallout ile mad max setting'lerinin yakınlığı fist of the north star ile mad max yakınlığından daha azdır. bir de üstüne boston gibi bir ortama gidilince hepten alakasızlaşıyor. new vegas çevresiyle boston'un da aynı olmayacağı gibi. bunların hepsi de art direction'ı etkileyen faktörler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...