Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

voice over'in dialog kalitesiyle ne alakasi var ki [edit: yanlis okumusum axe'i, bu cumle alakasiz kaldi /ignore ]. yazim kalitesinden cok, seslendirme varsa daha da az dialog secimi olacak demektir, beles degil sonucta seslendirme.

asil great war oncesini anlatan war never changes introsunda "player"in isi ne onu merak ettim ben... [edit okuzum ben, uzerinden gecmek yerine dogru duzgun okusaydim cryogenic sleep chamber'da uyandigini gorurdum playerin... anlasildi neden oyle oldugu]
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
bingildak said:

oyun gezer'in sitesine ilk defa sanırım yukardaki linkle girdim

herifler bir ekranlık alana 8 tane falan reklam sığdırmış. torrent sitelerinde daha az reklam var. bir de hareketli falan.

abv.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=https%3A%2F%2Fchrome.google.com%2Fwebstore%2Fdetail%2Fadblock%2Fgighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom%3Fhl%3Den&ei=jUtaVLL6HcXyPNTxgegM&usg=AFQjCNGetxLxrbgFgezXBLjMfYPwL2BTxw&sig2=NgkzCSqNEP-Qq-mMT-5DMQ
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

adam kompozisyon dersinde yazdığı kompozisyonun etrafını çizimlerle süsleyen biriydi

paticik adamı sıralara anahtarla penis şekilleri kazıyan birine çevirdi

3 ay falan sürdü herhalde geçiş hahahaha

bunu halen yapıyorum. ama farkedilmiyor şu anda. ilk başlarda böyle karşılanmıştı.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

bingildak said:

adam kompozisyon dersinde yazdığı kompozisyonun etrafını çizimlerle süsleyen biriydi

paticik adamı sıralara anahtarla penis şekilleri kazıyan birine çevirdi

3 ay falan sürdü herhalde geçiş hahahaha

Onu civ grubuna aldıktan sonra biz yapmış olabiliriz ya =(

hahaha nasıl pis bir ortam yaratıp adamı zehirlediyseniz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...