Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ikinci oteli nereye dikelim?

Killer

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

en azından Hakkari'den daha güzel.

killer dayına ait değil mi olm oteller?? havasını sen mi atıyon? asdf bizim de kolej var ikincisini yapalım diyoruz.

hava mı attım lan soru soruyorum haha

beyler kemere diksek de ufağından ruzlar falan dadından yenmese diyorum ben de

kerhanacı sen karı şey yapcan diye otel mi dikilir diyo sadkgsa

sıkıldım her sene aynı yere gitmekten. 35 gün kaldım lan bu yaz kafam patlıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

otel odası olarak mı çalışıyorsun

kral dairesi diye beni veriyolar dsfks

ya o değil de 30 yaş üstü beni jigolo sanıyodu abi . seni otel mi yolladı falan. lan ne muhabbetlere maruz kaldım yemin ederim avrupalı ilginç ya dsfls

axedice said:

Killerda otel odası olarak çalışabilecek bulk yok ancak tuvalet olur. Alaturka

senin gibi tuvalet kağıdı olmayalım da =(
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan için en kaliteli yer taksim.

Gezi parkı muhabbeti yüzünden çoğu yer kapatacak noktaya geldi fakirliğin dibine vurdular, çok ucuza satıyolar butik otelleri , aslında millet geri gelmeye başladı otellere ama kurtarmıyor bir kere 2-3 ay battılar ya toparlayamıyolar . Ucuza taksimde yer kapatıp sonra orayı efendi şekilde işletebilirsen çok büyük paralar kazanabilirsin.

Tabii bu bahsettiğim en kötü hali bile belekte ki butik otelin 3 misli falandır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Şuan için en kaliteli yer taksim.

Gezi parkı muhabbeti yüzünden çoğu yer kapatacak noktaya geldi fakirliğin dibine vurdular, çok ucuza satıyolar butik otelleri , aslında millet geri gelmeye başladı otellere ama kurtarmıyor bir kere 2-3 ay battılar ya toparlayamıyolar . Ucuza taksimde yer kapatıp sonra orayı efendi şekilde işletebilirsen çok büyük paralar kazanabilirsin.

Tabii bu bahsettiğim en kötü hali bile belekte ki butik otelin 3 misli falandır :D

abi taksimde yer yok öyle büyük bi otel için dfsdf. şu oteller bölgesindeki 5 katlılardan bahsetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kusura bakma da 5-6 katlı otellerin fiyatı , belekte ki 5 yıldızlının fiyatıyla aynı oranlarda şuan ve üstüne belki daha fazla bile kazandırabilir (burası büyük bi belki :D)

Benim bilgim taksim sınırları içerisinde olduğu için , sultanahmet topkapı taksim bu tarz istanbul turizmi yerleri için fikir sunabilirim. He çok para var çok sağlam yer lazım diyosan , yanyana 2 tane satılıkta var , uygun fiyata 2 tane kapatıp kocaman bi taneye dönüştürebilirsin sultanahmette mesela, deli para akar o zaman bak işte ama girişmek için sermayede o kadar büyük olmalı.

Yoksa ver 250 milyon dolar git ortak ol conrada :D %50 falan olamazsında en az bi %10 civarına falan gider 250 milyon dolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...