Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mohamed Zidan

cemad

Öne çıkan mesajlar

said:
screamer, 13 Aralık 2004 18:45 tarihinde demiş ki:
Şimdi fanatik ten yarın şöyle bir başlık bekliyorum

Zidan dedi ki :

- bileğimi kessen kanım siyah beyaz akar!

bileğini kesse kırmızı akar..işer rengi sarı

sarı kırmızı :P demekki gs li yalan atıomu$ demekki :]

onu dediğine göre çok yararlı olcak desene :][signature][hline]
Pyramos - Cristiano telefonu versene bi bakçam
Cristiano - olmaz git ellerini yıka öyle gel pisletme telefonu,saçlarınıda yıka ya tuşların arasına kıl kaçarsa nolcak gitti telefon

Tıkla yada Clickle Pati sözlük !!!

Pyramos
MSN = [email protected]
ICQ = 282440074
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
zamanında almadığımız adamın (erol kaynar 5 yıllık sözleşme imzalatıp demirörene sunmuştu demirören istememişti) son yıllarının videosu beşiktaş forumlarında gördüm

http://www.youtube.com/watch?v=FRilpPRTQuc

demirören istemediğinde kahrolmakla haklıymışız...

[ Mesaj 08 Nisan 2007, Pazar - 11:44 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf bu adam için mainz maçları izliyorum ben. hayranıyım ve maçta harikalar yaratıyor.
Bremen de çok büyük bi sakatlık geçirdi bi ara sakatlıktan sonra kurtuldu hermaçta asisti golü vardı
Sonra bremen mainz a kiraladı mainz en son iyi bi fiyata aldı sanırım.

Delgado ya 5 milyon euro vereceklerine zidan ı alsalardı çok çok iyiydi. hala alınabilinir 81 doğumlu zaten.

Geçen ay bundesliga da en iyi oyuncu seçildi.
Mainz e gelince çok iyi işler yaptı.Hatta yanılmıyorsam 3. maçında mı ne hattick yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

video'da görüldüğü gibi tam bir cimriymiş . Hele bir pozisyonu var arkadasi sag tarafta adam bekliyor verse bomboş kaleye aticak golu o vermek yerine kaleciye çalim atmaya calisiyor ona atana kadar arkadan defans oyuncusu geliyo onuda calimliyo açısıda boktanlasiyo vuruyo direkten dönüyo top.
Hiç sevmem bu tip oyuncuları Kolayı varken zoru başarmayı birşey sanırlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
istikrarsiz herifin teki. cimri oynuyor ve yaptigi tamamen birkac artistik calim o kadar. bilmiyorum nedense insanlar hep yetenekli gordukleri futbolculara "gelecegin super yildizi" muamelesi yapiyor anlamis degilim. 3-4 sene once nerdeydi simdi nerede? 1 adim ileri 2 adim geri siradan bir topcu iste.

okocha geldiginde bencil pas vermiyor diye adami dovuyorlardi nerdeyse. boyle bi cocuk gelse 2 hafta sonra arkasina bakmadan kacar ulkesine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...