Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level dergisinde çıkan uo tanıtımı

synthesizer

Öne çıkan mesajlar

blackrose second age kopyasını kargoladığı günden itibaren adam kesmeye başlamıştım ben snnde, senden önce kesmişimdir dedeee ayık ol. ha bana değil konudaki diğer ekmeklere dediysen haklısın abim derim sdfgh

he blackrose demişken, adam bana o cdyi yollayarak iyi kötü hayatımın akışıyla oynadı. onun için saygı duyarım ama atmasa sanki daha iyi olurdu yhaaaaayhehuaeuae
Sosyal ağlarda paylaş

benim de alper diye bir arkadaşım wowda yaptı aynısını bana.

aylarca al al diye başımın etini yedi. sonra baktım bi gün indirimde böyle, aldım aradım. "abi aldım ama cd bozuk yüklemio ya neyse sonra deneriz" dedim. herif büyükçekmeceden çengelköye geldi hdd ini sökmüş arızalı, bana yükledi geri gitti adam.

sonra 4 senemi yedi be
Sosyal ağlarda paylaş

bir defasında brit mezarı pk lar basmıştı daha snn nin ilk zamanları. millet osi dan olayı biliyor tabi biz ise 55 archery ile kemik seti çekmiş geziyoruz avel avel. pk lar gelince güç bela hide olduk mezarın içinde. arkadaşın evindeyiz. sonra pk lar gitti. tekrar çıktık bizde, skeleton kesmeye devam. sonra sağ üstte kırmızı bir isim gördük aşağı doğru kayan ve o anda internet gitti. pk katliamından sonra da biz çaktırmadan yeşil setler falan lootlamıştık crim olup normale dönene kadar beklemiştik falan üstümüz de kalabalık. bizim evde de bilgisayarın klavyesini annem saklamış oynamayayım diye. arkadaşın net gidince onun klavyeyi söktük. koştur koştur bize gittik. ulan yeşil set gidece +3 katana gidicek diye. bize geldik internete girdik heyecanlı heyecanlı. bizi kesmişler cesedi parçalamışlar lootlamışlar falan. şu anda trafik kazası yapsam hissetmeyeceğim üzüntüyü yaşamıştım. ne günlerdi be.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

blackrose second age kopyasını kargoladığı günden itibaren adam kesmeye başlamıştım ben snnde, senden önce kesmişimdir dedeee ayık ol. ha bana değil konudaki diğer ekmeklere dediysen haklısın abim derim sdfgh

he blackrose demişken, adam bana o cdyi yollayarak iyi kötü hayatımın akışıyla oynadı. onun için saygı duyarım ama atmasa sanki daha iyi olurdu yhaaaaayhehuaeuae

ben de blackrose un alper diye bir arkadaşıma kopyaladığı ve istanbuldan kargo ile gönderdiği cdyi yükleyip başlamıştım. hey gidi. ne günlerdi ya
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

bizim evde de bilgisayarın klavyesini annem saklamış oynamayayım diye. arkadaşın net gidince onun klavyeyi söktük. koştur koştur bize gittik. ulan yeşil set gidece +3 katana gidicek diye. bize geldik internete girdik heyecanlı heyecanlı. bizi kesmişler cesedi parçalamışlar lootlamışlar falan. şu anda trafik kazası yapsam hissetmeyeceğim üzüntüyü yaşamıştım. ne günlerdi be.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/11/losing-it.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

ha pardon bir anda çok sert vurdum. sen biraz daha yumuşak yumuşak başla diyorsun riddickin son filmindeki starbuck gibi

o zaman şöyle yapalım

MERAK ETME BILEK-AYS BİZDE SANA GÖRE DE KIZLAR VAR

http://i.imgur.com/cpJgUGk.jpg

Black-ice said:

lol naptın ya. neden yetemedin bu sefer bana böyle anlamadım.

gittikçe daha kötüleşti senden gelenler, "ağır mı geldi" lol yakışıyo mu abi.

başka bişey yazmayacağım bu hale gelmeni istemiyordum karşılıklı atışabilmekti zevkli olan.

sağlıcakla kal.

Offf pis çakmış lafı ŞRRRAAAKKK diye yerine oturtmuş resimle birlikte, kara buz cevap vermeye uğraşmış ama becerememiş LOL NO diyebilmiş sadece. Acaba şimdi karanlık odasında ağlayarak ama hayır öyle değil diyor, keşke yarım saatten uzun edit süresi olsa da mesajımı değiştirebilsem =( =( =( diye kendini dövüyor mudur...
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

konuya noktayı koyuyorum. işte yıllar önce yazdığım sanat eserim okuyun, silkelenin ve kendinize gelin.

http://www.oynasana.com/forum/g334425#go

sağlıcaklar.

13 yıl önce CS oynadığım da belgelenmiş bu arada. hala oynuyorum :(

annemi orklar kesti babamsa şerefli bir demirciydi sfsdfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

OHAAAAAAAAAAAAAA

kim verdiyse şu level arşiv link'ini sağolsun. Yazdığım Championship Manager 01/02 ilk bakış yazısını buldum :D gerçi evde bir yerde dergi duruyor ama nerede acaba. dur onu da bulayım. okumak isteyenler:

https://drive.google.com/file/d/0BxR70OlqHEWgWno0RWl4SUQ5aEk/edit?usp=sharing
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...