Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Kartan said:

Noyzura selam,
gözlemlediğime göre ya bipolar affektif bozukluk manik epizod dönemindesin, ya da ağır bir şizotipal kişilik yapın var. Başarılı bir şekilde trolluyor da olabilirsin. Yardım istemekten çekinme. Sağlıcakla kal.

canım benim... çok güzel sıralamışşın ama duygularım sürekli şelale ama depresif kısmımda kontrol altında. Hangi dönemde olmak istediğimi dilediğim gibi kendim aktif edip değiştirebiliyorum ve bunu yaparken de çok eğleniyorum. Özellikle ciddi ciddi lise psikoloji dersi analizleri ile durumu acınası birşeymiş gibi gören , bunun ne kadar güzel ve rahat bir özgürlük olduğunu anlamadan sadece shit spam yapan insanların içlerindeki çıkmazları çözümlemelerine yardım ediyor olmanın güzelliğide bu duruma ek bir güzellik.

Hani sosyal sorumluluk kısmını boşverelim de kendimi ifade ederken eğlenmenin ve insan duyguları üzerine ölçülebilir tepkiler almanın getirdiği zenginlikde yanında bonusu.

Ha bu yaptığımı zaman kaybı deyip hala burada zaman kaybedenler ise kendi başarısızlıklarını sorgulasınlar. Benim herkesden ihtiyacım olandan daha fazla zamanım var ve bazı şeylerin oluşması için genelde insanlığın toplu süreçlerine uyumlu olmak için beklemem gerekiyor. Bu esnada konuşa konuşa eğlenmek , güzel kızlarla takılmak ve onların ruh hallerini yumuşatmak , tarot kartlarımla işimi yapmak , evimde güzel yemekler pişirmek ve arkadaşlarımla eğlenmenin dışında paticikte vakit geçirmek de çok güzel.

Oh uzun bir yazı daha yazdım müthiş ;D

Bu esnada hayatınız troll olmuş ama olmadık şeyler arayarak ve alakasız analizlerle kendinizi kandırarak gerçekleri görmezden gelmeye çalışmayın. Bu en güncel doğal halim . Ben hızla değişim geçirmekteyken 1 yılın , 1 ayın , 1 haftanın hatta 1 gün öncesinin bile muhabbetini yapmanız benim evrimsel gelişimim ardında komik kalıyor.

Bu özgürlüğü hepinize öneririm. Hayat süprizlerle güzel ve kendinizi olduğunuz şeyin kalıplarından çıkma cürretini göstermezseniz Evrim sürecinde başarısız kalıp dominant olanların kölesi olarak kalırsınız.

Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ibişler do you even spor hadi artık kendi bölümünüze

Kanka dur kitabıma anlamlı yazılar yazıyorum buradaki nooblara hayat dersi verirken ;D

Sen de kitapda Şampiyon olarak varsın. Önümüzdeki Ekim'de izmitde beraber olacaz ;D Hem dost hemde anlamlı bir rakip kardeşim olarak Vegan & Etobur sportiflik kardeşliğinin sembolü olucaz birlikte ;D
Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

Noyan cool takılmaya calışıyorsun ama yapamıyorsun kardeşim. Şuraya 500 tl koysam ortaya ne veganlığın kalır, ne sütyenle gezmişliğin.

Biraz daha bidlesem o tarot kartlarını kendi ellerinle dürersin kardeşim. o derece

koy 500 tl öyle görelim öyle hayali paralarla kendini kandırma ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...