Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

tyildirim said:

Adam fakir makir yine ilginç lan. Sizin gibi ağzı kokmuyor üstelik sex yapiyor.

içinde de et var. Hıaaamuuğaa

ya eskisi kadar fakir değilim güzel bir evim falan var bazı patiler geldi içinde güzel ortamda dönüyor. bir kızla rahat rahat uyumak için iki kızı ekmem falan gerekebiliyor.

sequo questlerini yapmadan da rahat rahat geçimimi sağlıyorum hiç bir illegallik olmadan en iyi yaptığım işi yaparak. Daha ne yapmm gerekiyorsa yapmaya hazırım yeterki isteyin ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Fin said:

starter köyünden çık artık o zaman 5int adamlarla takılıyosun gibi

fin yani sende bunu diyorsan bana gerçi feysbuktan ve lolden ne kadar tanıyabilirisn ki hiç doyasıya zaman geçirip maceralar yaşamadığın birini =))

valla yazdıkların yaptıkların çok yüzeysel geliyor böyle havada uçan adamın 2-3 kitap okumuş hali gibi hatta.
varsa somut bir örneğin koy diz çöküp tövbe isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin gibi beni tanıyormuş gibi yapıpda hiç birşey anlamış bir adama özel ilgi göstermek bana göre değil.

Açıkçası kimseye birşey kanıtlama çabam yok. Her lölölö yapan ilgilensem şu an ki halimde olamazdım. Yaşamak güzel ve ben mutlu yaşıyorum. elbette anlamayan insanlar olacak ama bu benim ilgi alanıma girmiyor.

Anlayanların samimiyeti yeterince güzel , doğaş ve kendiliğinden. Umarım sende bir gün beni anlarsın ya da anlamazsın sen bilirsin ama fazla lölölö yapmazsan sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...