Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

21 Ağustos Perşembe 21:45 / TV'de Fallen - gelmiş geçmiş en iyi film sonlarından biri

Sam

Öne çıkan mesajlar

tabii ben ilk seyrettiğimde son 5 dk'de yarım saat reklam girmemişti, arada düşünme vakti olduğundan gerilim düşüyor.. :)

filmin başından beri denzel'in sesiyle anlatım yapan arkadaş azazel ve ondan önce intihar eden polisin durumuna düşüyor arkadaş en sonunda. son ana kadar iyi son olacakmış gibi dururken bir anda olay değişiyor, benim çok hoşuma gitmişti..

günün gereksiz sorusu: snn'deki azazel bu filmden mi esinlendi acep? ;)

düşülen not: aslında filmin ortalarında kedinin denzel'i seyrettiğini hatırlayanlar zaten planın işlemeyeceğinin farkında olur ama ben farkedememiştim. orman yerinde kedi olmazdı da rakuna girerdi filan ne farkeder..

sonuç olarak bu hikayenin umarım hakkı verilen başka bir versiyonu çekilir ileride shocker ve fallen'dan daha iyi işlenen..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

zaten denzel o kulübeye ilk gittiğinde rakun görüyo,şeytanda eve doğru gitmeye başladığında rakuna hirecek sandım
bu arada çocuğun wisdomu 25 fln heralde
"babam aslında uyumuyodu dimi"diyoloğu
"ben şimdi uyuycam uyanınca herşey olması gerektiği gibi olacak" hobbaaa,babası ölüyo,tık yok[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

Kacirdigim icin baya uzulmustum ama yazilanlardan daha once izledigimi farkettimm.Turkcesi "Cani Ruh" tu sanirim.Ya da bunun gibi tiksinc bir cevirme yapilmisti. Ayrica sonu bence cokta super degildi.Klasik korku filmi bitisi gibiydi...

[Bu mesaj MeSh tarafından 22 August 2003 03:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 22 August 2003 04:08 tarihinde demiş ki:
Benim hoşuma giden baştan beri narrator'ın denzel washington'ın sesini kullanması ama sonunda onun Denzel'in vücudundaki Azazel olduğunu anlamamız.

bu lafını anlamadım, ne demek istediğini tekrar söyler misin? filmi çok net hatırlamıyorum...

Filmi Cine5'de izlemiştim,dublajsız alt yazılı. Tamam dublaj yeteneğimiz var desem de, bazı filmlerde kendimi belgesel (önde türkçe arkada ingilizce) izliyormuş gibi hissediyorum. Adamlar konuşuyor konuşuyor, sonra biri ibranice birşeyler söylerken, bir fıs sesi giriyor araya ve bu sırada ibranice konuşan adamı daha kısık geliyor. Çünkü bu kısma filmin orjinal kısmı eklenmiştir..
-------------------
Film çok iyiydi hoştu, tv'nin başından kalkamamıştım. Ama sonunu hiç beğenmedim. Bu arada evet izlenmesi gereken bir film (biraz geç oldu ya ehehe)[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

bitişin güzelliğinin önemli bir bölümü azmodai'nin dediği olaydan kaynaklanıyor işte, onca özlü sözü dinlediğimiz kişinin insanlığın kurtarıcısı dediği onu yoketmeye çalışan varlık olduğunu farkediyoruz.. :)

ayrıca klasik korku filmi sonu hiç değil, se7en kadar çarpıcı olmasa da ondan çok uzak değil. bu kendi görüşümdü ama elin amerikalısı da aynı düşüncede olduğundan başlığı böyle attım, anlaşılan kreim düştü kamuoyu nezdinde.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

"onca özlü sözü dinlediğimiz kişinin insanlığın kurtarıcısı dediği onu yoketmeye çalışan varlık olduğunu farkediyoruz.. "

abi akıl bırakmadın bu cümleyle?
ne demek istiyorsun açık konuş.
acaba filmi tam hatırlamamam ile alakası olabilir mi bu kafa karışıklığı?[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

bone, denzel washington film boyunca bazı yerlerde anlatıyor yaşadıklarını, dedektifin anlattığını sanıyorsun çünkü onun yaşadıklarıymış gibi ama aslında azazel anlatıyor bütün onları, en sonda farkediyorsun..

horace tamam nakavt oldum sağol.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 22 August 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
bone, denzel washington film boyunca bazı yerlerde anlatıyor yaşadıklarını, dedektifin anlattığını sanıyorsun çünkü onun yaşadıklarıymış gibi ama aslında azazel anlatıyor bütün onları, en sonda farkediyorsun..

[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."

ben de en çok o bölümünden etkilendim zaten filmin sonunun[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...