Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarda ilk oynadığınız oyun neydi?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Commodore 64'de bir oyun vardı ismini hatırlamıyorum hmm mortal kombat da vardı amiga'da lotus vardı ondan sonra...
PC'deki ilk oyunum ise Quake I dir bir sürü anısı vardır ahhhhh bunu oynarken karşı komşunun annesi kalp krizi mi ne geçirmişti oyunla alakalı değil ama oyun aklıma kazındı o olmasa gene de kazınırdı gerçi ahh ahh[Allah korusun cık cık][signature][hline]No Woman No Cry[Bob Marley]
Sosyal ağlarda paylaş

Commodore64 da silk worm la başlamıştım. road burner, green beretle devam etmişti..az joystick kırmadım şu green beret'te, ne kıldı ya milimetrik bir dokunuşla askerlere değsen ölüyordun...
sonra bilgisayar aldık ve civilization la başladım. hatta daha sonra civ'in bir dosyasını editleyip türkçeleştirmiştim başlangıç demosunu izler izler gülerdim.[signature][hline]iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktır.
Mach en Deth
Sosyal ağlarda paylaş

eğer amiga zart zurt saymassak:
bi oyun vardı ama adını bilmiorum bilsem yüklicem böle başta gemi alıodunuz sora denizi falan dolaşıodunuz denizde gittikçe yemek fln düşüodu adalara çıkıodunuz kızılderililerle konuşuodunuz işte onlar size inek veriodu siz bişiler veriodunuz falan bazıları saldırıodu..aaah ah adını bilsem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...