Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

Uçanı kaçanı boşverelim de bu instant 90 olayı nedir tam olarak? Ben şahsen eski accountlarımın birinin cd-keylerini kaybettim diğerinin ise kutularını kaybettim (dolayısıyla cd-keylerde gitti) o sebepten 0'dan tüm kutuları alırım ya da dijital yoldan temin ederim diyodum. Şimdi 0'dan hesap alsam instant 90 bi karakter açamayacağım heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Abi lfr ye bok atmak ayrı eziklik. Kimsenin boğazına yapışmıyorlar lfr ye gir diye. Ne diye bu kadar şikayet. Girmezsin olur biter. LFR den düşen itemler zaten çöp. Heroic raid dropların yanına bile yaklaşamıyorlar. Casual oynayan insanlar drop derdi olmayan insanlar raidleri görsün diye açılmış bir özellik. Sanki herkes LFR yapmak zorunda.

Ben artık ışınlanmak istemiyorum koşmak istiyorum. Sanki seni zorla ışınlıyorlar. Guild arkadaşlarınla anlaşın siz yine buluşun koşarak gidin. Sanki instance / raid girişleri kaldırıldı.

Flying mount saçmaymış. Abi sanki normal koşarak gittiğin mountlar kaldırıldı. Sen koşarak git. Kimse senin fantezini engellemiyor ki.

Şöyle saçma sapan eleştiriler komik gerçekten.

herkes orgrimmarda beklerken sen koşarak gittiginde bir halta yaramiyor.

world pvp 0
herkes ucan bineklere bindiginde senin atta olman bir halta yaramiyor.

outland'de quest yapıyorsun 58-70 arasında 1 tane player görmeden outland bitiyor böyle sacmalık mi olur.

insanlar şehirlerden cıkmadan oyun oynuyor, ne gerek var tum mapleri silsinler o zaman, ana şehirler ve dungeonlar acık kalsın, sıra alsın herkes girsin, böyle bir oyun yapsa birisi edilmedik laf kalmaz, ama wow bu hale gelince user friendly mi oluyor lol
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların şehirden çıkmaması sizi niye bu kadar germiş anlamadım. İlla insanlar çıkacak siz de world pvp yapmış olacaksınız.

Ben şuan ki WoW ı korumuyorum. Herkes istediğini yapar. İsteyen istediğini yapar. Senin hiçbir hakkın elinden alınmamış. Çık gez istediğin kadar. Senin kafadakilerde çıksın world pvp olsun. Millet çıkmıyorsa ona bu hakkı veren Blizzard mı suçlu.

Abi hakikaten komiksiniz. Eleştiriye gel. Herkes istediği yere lfr sayesin ışınlanabiliyor. Bu sebeple şehirlerden çıkmadan oyun oynuyor. Biz de world pvp yapamıyoruz. Map ler bomboş.

Millet kısıtlansın. Mecburen ortada dolaşsın şenlik olsun.

İyi de sana ne kardeşim. İnsanlar Heirloom çekip instance yaparak level almak istiyor belki. Sana ne.

Sırf eleştirmek için eleştirmeyin. Bir sürü eksik var iş buna kalana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

adam lowbie kesemiyorum diye rage girmiş lol

daha cok lvl'larken kesilip rage'e girenler yüzünden degisti bu sistem lol

oyunun causal oyunculara yönelik hamle yapmasını yanlıs bulmuyorum, yapılan şeylerin oyunun tadını kacırıp aşırı kolaylastırması can sıkıcı..

1 tane skill bilmeden 90 lvl olan adamlar araya karısınca daha net anlayacaksınız.

yoksa ben de hardcore oynamiyorum, oynamadım da.

herkesin zevk anlayısı farklı, fakat ana şehirler dısında tüm map'in ölüsü olmasından zevk alan adam var mi allah askına,
Sosyal ağlarda paylaş

böyle oturduğun yerden her yere ışınlanma veya rakiple iletişimi -tercihen- minimuma indirme mmo olayının yapısına ters bence,oyun daha çok iletişime,sürtüşmeye itmeli insanları,benim oynadığım dönemde popülasyonu düşük bi yerdeydik ama yine de ally görünce YAPAY ZEKA OLMAYAN DÜŞMAN VAR diye heyecanlanıyordum o kadar nadirdi yani,işi corpse camp olayına indirgememek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırakh...

Level 58-70 arasında Outland'de oyuncu görmüyorum: CRZ sisteminden sonra hiç gittiniz mi Hellfire Peninsula ya bilmiyorum ama, orada oyuncu göremiyorsanız bir göz kontrolü öneriyorum.

Instant 90 oyunu bilmeyenlerle dolduracak: Yeni oyuncu ise zaten sadece levellaması class ı tam öğrenmesine yetmez. Kaldı ki UI değişikliklerinden sonra artık cidden mal olmak lazım class ın ne yaptığını anlamamak için. Core Abilities diye tab var, bu şunu yapar, şu şunu yapar, şunu şu zaman kullan diye anlatıyor temelleri; o yetmezse Ticket açmak için girdiğin yerde "Ticket açmadan şunlara da bir baksana hacı" diye kısım yapmışlar bütün guide siteleri yazıyor (ki sadece icy-veins yeterli ve o da var), google layan da bulur zaten bunları. E adam interneti kullanmaktan acizse bunların sayısı da çok değildir, arada karşılaşırsın oyunda, vote kick diye bir şey var, kullan devam et.

Flying Mount / world pvp: World PvP den anladığınız sizin camping ise evet flying mount büyük ölçüde camping i öldürdü, direk havalanabiliyorsun reslenir reslenmez. Onun haricinde adamı quest yaparken olsun, farming sırasında vb. yakalayıp gayet güzel çökebiliyorsun tepesine bırak da camplemeyiver, başkasına geç.

Instance finders / social: Denildiği üzere raiding olarak sadece LFR de mümkün, onu da Blizzard da diyor zaten turist mod diye, olaydan haberi olmayan da giriyor, o adama instance kapısı aratmanın anlamı yok. Geri kalanlar gayet birikiyor instance girişlerinde, pvp döndürmek isteyen de döndürüyor. ToT girişi güzeldi misal bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

oturup noob kovalamaktan bahsetmiyorum abi.

sen lvl kasarken player görmek istemezmisin, gelsin senin önündeki boar'ı kessin, arada sana vursun, kac kovala falan.

yaşayan bir dunyada oldugunu hisset, alliance horde olayini hisset.

bunu öldürdü yeni sistem onu diyorum, sadece pvp degil, kendi factionundan adam bile göremiyorsun ki, outland'de bir quest yapıcaksın, rakip faction yeri ele geçirmiyor günlerce haftalarca, cunku gelen giden adam yok lol.

main city'ler dısında oyun cok single player'a kaydı,
Sosyal ağlarda paylaş

hala lowbie farm diyor adam infinite loop

applev0dka said:

sen lvl kasarken player görmek istemezmisin, gelsin senin önündeki boar'ı kessin, arada sana vursun, kac kovala falan.

yaşayan bir dunyada oldugunu hisset, alliance horde olayini hisset.

bunu öldürdü yeni sistem onu diyorum, sadece pvp degil, kendi factionundan adam bile göremiyorsun ki, outland'de bir quest yapıcaksın, rakip faction yeri ele geçirmiyor günlerce haftalarca, cunku gelen giden adam yok lol.

main city'ler dısında oyun cok single player'a kaydı,

şundan bahsediyorum da işte karşındaki anlayabileceğinden fazlasını anlayamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...