Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerede okunur?

Killer

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

troll postları için sağolun

baps avrupa istiyorum

ve niye prag

olm senin istediğin şey tavşana bağlamak değil mi? o yüzden prag. sen ilim irfan diye değil. awwwww yiiiiissss yapmaya gidiyorsun çünkü. bunu milyonlarca lira harcamadan yapabileceğin en harika yer prag, o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Killer said:

troll postları için sağolun

baps avrupa istiyorum

ve niye prag

olm senin istediğin şey tavşana bağlamak değil mi? o yüzden prag. sen ilim irfan diye değil. awwwww yiiiiissss yapmaya gidiyorsun çünkü. bunu milyonlarca lira harcamadan yapabileceğin en harika yer prag, o yüzden.

düşüneyim bunu bi sdf. praga bebeyken gitmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kıbrısın yarısı bizimdi bi ara ya. şu an striptiz klubü ev her gece klubüne vipten giriş bide eş dost tanıdık falan var

kıbrısta okucaktım direk ünivi de okunmaz orda altımda q7 falan bayar dedim kghfhfg

cidden lan kıbrısta okunmaz 4 sene ya. herkesin tip aynı. işsizlik diz boyu zaten. ha 1 senelik programa gidilir ama

help plxör
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

avrupa amerika derken Kıbrısa mı karar verdin abi naaptın ya

abi şöyle oldu. yurtdışı seminerine gittim hiltonda cumartesi. hollandadan tilburg üniversitesiden gelmişler admala konuştum. diyo ki 2.22 ortalama ile sana hiç bi okul hollandanda burs vermez kafadan. hani para mevzusunu da belirtmiştim ilk mesajımda. yıllık 38 milyar hollandada bi okul. her ay yaşama ücreti de 2.5 falan.

adam dedi sen burda bi okul oku. oranın ortalaması ile devam et. öyle düşünürken aklıma kıbrıs geldi işte. okul dediğin orda 4k falan zaten semesteri bişey olmaz. yakın hem. dediğim gibi imkan da çok. hem ordaki ünivlerin çoğu yurtdışı bağlantılı. ordan akar giderim dedim
Sosyal ağlarda paylaş

kariyer kasacam demiyorsan oku tabii ki. 30 yaşında iş hayatına 0 deneyim girip pek yol kat edemezsin diye dedim.

ben kıbrısa 2 kere gitmiştim üniversitede okurken, baya tiksinmiştim ortamlardan falan herkes birbirini tanıyor, görgüsüzlük kalitesizlik gani. çük kadar mekan zaten. bir amerika, avrupa varken düşünmem bile. UK bunun dışında tabii, UK'de çok zor o işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kıbrısta yazılım müh dikey geçiş yapmıştım 1 derse girip kayıt sildirip geldim. Hemde o ortama göre iyi kabul edilen bir okuldan. Toplamda 1 ay filan kaldım ve geri döndüm.

Akıl vermek gibi olmasın ama bence askere git gel. Sonra ne bileyim sevdiğin işi yap. Vücut geliştirmeye yönelik bişiler yaparsın sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...