Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Başkan bizim önceliğimiz R.Madrid Kopenhag'ı yensin diyerek hata yaptı.

Yarın çıkar takım kaybeder UEFA Kupası'ndan devam ederiz sen de çıkarsın hedefler bitmez artık yeni hedefimiz burada final dersin eyvallah.

Tamam realist bir adam olabilirsin ama maç öncesi böyle açıklama olmaz.

5 Senede ilk 10 takım arasına girecek GS diye vaad veriyorsun CL yerine UEFA da devam etmek için R.Madrid den medet umuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam takımın maçın başında cayır cayır oynayacağını, özellikle Melo, Eboue ve Drogba'nın yardıracağını biliyorum da. İşte o Kopenhag maçı veya geçen haftaki lig maçı gibi bulduğumuzu atıp maç başında 2-3 fark açma olayı her maç olmuyor. Juventus 3 iyi stopere sahip olması ve İtalyan takımı etiketi yüzünden ezberden iyi defans olarak lanse ediliyor fakat bu sezon özellikle Avrupa'da çok kolay gol yediler. Maçın başındaki o gelenek olan baskı umarım sonuç getirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Turgay Demirel'li TBF mi, Demirören'li TFF mi diyorum bayadır; şu son olay ile birlikte TFF fark attı acizlik ve işbilmezlik konusunda

Cuma yani haftanın ilk maçı yaşandı bu olay, o günden sonra en az 3-4 tane Afrikalı futbolcu gol atmıştır, Webo mebo, kimsenin mi götü yemedi ahah süper. Neyse ceza falan da verirler, Drogba'ya 1 de, Eboue ne yapsa suçlu olduğundan 2 maçı dayarlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ), kar nedeniyle ertelenen Galatasaray - Juventus maçının oynandığı Türk Telekom Stadı'na doğalgaz verilmediği yönündeki iddialara ilişkin açıklama yaptı. İGDAŞ, gerekli başvuruların yapılmadığını açıkladı.

GEREKLİ BAŞVURU YAPILMADI
İGDAŞ'tan yapılan açıklamada, "TT Arena'da 10 Aralık Salı günü oynanan Galatasaray - Juventus karşılaşmasının yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenmesine ilişkin yayınlanan haberlerde, sahanın ısıtma sistemine doğalgaz bağlanmadığı için İGDAŞ'ı sorumlu tutan ifadelere yer verildiğinden dolayı aşağıdaki açıklamayı yapma gereği duyulmuştur. TT Arena 12 Aralık 2010 tarihinden itibaren doğalgaz kullanmaya başlamıştır. TT Arena'nın kompleks içinde doğalgaz bağlanması için başvuruda bulunduğu tüm ünitelere gerekli tesisat kontrolleri yapıldıktan sonra doğalgaz bağlantısı yapılmıştır. Söz konusu ünitelerde halihazırda doğalgaz kullanılmaktadır." denildi.

Açaklamada, "TT Arena tribünlerin doğalgazla ısıtılabilmesi için başlattığı proje çalışmasını tamamladığında İGDAŞ tribünlere de doğalgaz bağlantısını gerçekleştirecektir. Bilindiği üzere herhangi bir mekana doğalgaz verilebilmesi için öncelikle proje dosyaları ile İGDAŞ'a başvurulması gerekmektedir. Her abonemiz için uyguladığımız standart güvenlik kontrollerinin proje dosyalarında ve tesisatta yapılması sonrası doğalgaz açılabilir. Bu sürecin en kısa sürede tamamlanabilmesi için de İGDAŞ Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'ya her türlü desteği vermektedir. Gerekli başvurular yapılmadığı halde İGDAŞ'ı gaz vermeyen kurum olarak, yaşanan sıkıntının sorumlusu şeklinde gösteren açıklamaların gerçeği yansıtmadığını bildiririz." ifadelerine yer verildi.

Lel
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin devre arasındaki transfer hamlelerini çok merak ediyorum ya. 3-5-2'den şaşacağını sanmıyorum artık mancini'nin. ama toplam 4 stoper var zaten (chedjou semih gökhan dany), ve dany gidecek deniyor. hadi ceyhun da stoper diyelim.

kanatlarda eboue ve riera'nın bence ikisinin briden gönderilip iki kanat birden alınması lazım.

onun dışında melo selçuk sneijder burak drogba kalabilir gayet.

ama bruma amrabat vs onlara bu taktikte hiç bir yer yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Juventus mücadelesini kazanarak bir üst tura yükselen sarı-kırmızılı oyunculara müjdeyi verdi.

Sarı-kırmızılıların başkanı Aysal, 700 bin euro olan galibiyet primini 1 milyon euro yaptı.

Aysal'ın bu hareketi sonrasında zafer yaşayan futbolcuların büyük bir sevinç yaşadığı bildirildi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sapık mısınız lan? veya ben sapığım bilmiyorum ama egemen hayvan gibi oynuyor. benim izlediğim yaklaşık 10-12 fener maçında kaç tane gol kurtardı herif.
egemen alves ikilisinden birinin her mac atılması gerekiyo normalde atılsalar nası topcu oldugu belli olacak adamların kasaplıkla kurtarıyolar cogunlukla.

ha turkiyede calısıyo bu model anadolu takımlarının "iyi" savunmacıları da kasap yani
Sosyal ağlarda paylaş

Abi GS kadrosunda 3-5-2 ile ısrar edilmez, yani ara transfer 6-7 transfer yapmak gerek ki eldekilerden de bayağı bir göndermen gerek. Kısa sürede takıma reset atmak demek oluyor ki ŞL de bir tur daha oynayacak takım için kafaya sıkmak olur.

Ha çıkan takıma göre zaten çıkamayız diyip yaparlarsa TSL de 3-5-2 ile rahat ilk üçe girerler gibi gözüküyor. İki maçlık performansla diyelim.

Bir de Bruma vs. cidden bu sistemde oynamaz. Onları da çöpe atacak hali yok ya bu takımın. Evrilirse belki Amrabat diyeceğim de o da çok kazma fiziki yeterliliği olmasına rağmen.

3-5-2 de ısrarcı olunmaz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...