Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Sampiyonlar ligi ile uefa arasındaki para farkının onemli yanı su. sl de grubu atlayıp ceyrege cıkıyosun toplam 8 mac(gruplar dahil) diyelim gruptan uefaya gittin yarıya cıkıyosun (gecen sene fener plzen bate benfica lazio ile oynadı) 14 mac. fener ve gs neredeyse aynı parayı aldı. aradaki oynadıgın mac basına aldıgın para yarı yarıya nerdeyse. asıl fark bu uefa ile cl arasında. yoksa cl de ceyrekle uefada yarı arasında fark yok zorluk acısında da fark nerdeyse yok. ama sonucta takım hafta ici 6 maca daha cıkıyo daha yorgun oluyo daha cok mac harcaması yapıosun sakatlık riski artıyor. daha stress li 4 tur daha atlaman gerekiyo. bir de prestij farkı var reali gecen sene 3-0 yenildikten sonra anlamsız bi macta 3-2 yenmek laziyoyu gecip yarı finale cıkmaktan daha prestijli dunya gozunde.
Sosyal ağlarda paylaş

yanına 1 tane duzgun bek alınsa gitmesine gerek yok chedjou nun da. bu beklerle yazık adama da gitsin hakkaten.

drogbaya teklif yaptık ama kalmıycak gibi. ben cok seviyorum top ayagına geldiginde heycanlanıyorum ama tabiki yası falan dert ligin cok ustunde olsa da katkısı kısıtlı kalabiliyor takım eksik adam oynadıgı zamanlar oluyor. boyleyse ve hakkaten chelsea flaan gibi kulupler bu adamı istiyosa bi sekilde devre arasında satmak ya da takaslamak ve yerine adam bulmak daha mantıklı degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Devre arası giderse Sneijder gider gibi. İsmi Man. United ile ciddi anılyor. Drogba nın sözleşmesi sene sonu bitiyor devre arası gitmez.
su transfer olucaksa da tok satıcıyı oynayıp nani + para ya da full release fee odetsek cok iyi olur ama hayal bunlar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...