Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

Oyle siniflandiracaksak,

Amerikada okul basip tarayan universite ogrencisi, not ortalamasi 3 uzeri.

Japonyada wakizashiyle metroda adam dograyan, emektar memur.

Kizin kafasini kesip posete koyan da saygin bir ailenin cocugu.

O yuzden kimin ne oldugundan ziyade kimin ne olabilecegine bakmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Oyle siniflandiracaksak,

Amerikada okul basip tarayan universite ogrencisi, not ortalamasi 3 uzeri.

Japonyada wakizashiyle metroda adam dograyan, emektar memur.

Kizin kafasini kesip posete koyan da saygin bir ailenin cocugu.

O yuzden kimin ne oldugundan ziyade kimin ne olabilecegine bakmak lazim.

Beyler brrrrr
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

zalim bir diktatör olabilirim diyor her an, ayağınızı denk alın diyor hala üstüne gidiyorsunuz adamın.

Hayir oyle bisi demiyorum.

Belki sen oylesin belki burayi okuyan bir baskasi oyle. Ya da hicbirimiz degiliz ama zarar verebilecek azimde ve potansiyelde insanlar her zaman var.

Nasihat veriyorum ama tehdit olarak algilaniyo. O da sanirim nasihat verenle uzerine oynanan ayni kisi oldugundan dolayi.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen iyi niyetle okudum ben. o zaman dedikleri haklı. bu konudan bağımsız edilmiş sözler olsaydı eğer. böyle olunca insan alt metni tehdit olarak görebiliyor işte.

çok ters adamlar gerçekten var. foruma da üye olabiliyorlar. engelleyemiyoruz malesef(biz, ben ehü). o yüzden karşınızdaki adamın seri katil olma ihtimalini bile bilerek atın postlarınızı denmiş aslında. haklı.

ya neyse gerçekten çok deşmeyin şu konuyu. ışığı gören geliyor. 2 gündür foruma uğramayan adam güncelde konuyu görünce 'aa noolmuş tehdit mi var' derken 2-3 sayfa shit storm garanti.

sonu gelmez bunun. kilitliyorum artık gerçekten(yine ben asdf)

birbirinize saygılı olun. en önemlisi iletişim kurun. yukarıda ö.m var bu işler için. sadece karıya kıza yazın diye değil. her şeyin cevabını postla vermeye kasmayın.

birbirinize kibar ve nazik olun. ben her şaka amaçlı attığım postta bile kaç kere peşine ö.m attım. 'abi bak espri yaptım, takıldım. rahatsız olduysan silebilirim hemen' diye. ki o kadar ağır ve insanın zoruna gidecek birşeyler de yazmadığımı düşünüyorum. ama işte insanın psikolojisi, algısı aynı değil. alınganlık konusunda bir standart belirleyemiyorsun.

adamlar belliki kendi aralarında konuyu tatlıya bağlamış. en azından iletişimleri var. tutan serinin 7. filmini çekmek gibi baymayalım biz de artık.

off çok tatlıyım.
hadi bitirelim burada. öbtüm.
Sosyal ağlarda paylaş

hep yanlis anlasiliyo zaten insanlar.

adam esnafa gidiyo bak biri gelir camini cerceveni indirir yazik olur, etraf it kopuk dolu. sen bana az bi koruma parasi ver kendi iyiligin icin diye tavsiye veriyo. hemen yanlis anlasiliyo, tehdit ettin diyolar, mafya diyolar adama.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik buraya kadar okudum, bakalım bir R de buradan mı gelecek...

dım dım dım

Exodous said:

Şimdi bu banlanamayanlardan değil mi?

Nasıl bir zekaysa hem forumdaki karakterlerle gerçek hayatı karıştırmayın edebiyati yapıp aynı zamanda da burada yazılanlarla insanları yargilayan zihniyet bir de bukadar ağır bir küfür ettikten sonra hâlâ süresiz banlanmiyorsa ben yarin 11 yıllık hesabımı siliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

pardon bir şey soracağım,
küfürlerin silinmesinden madem şikayetçisiniz neden şikayet ettiniz postları? ben göreyim ve hmm evet küfür etmiş diyip geçeyim diye mi şikayet ettiniz?
adminler yok, olmayabiliyorlar. adminlerin çoluk çocukları falan var ve işleri güçleri forum değil, bizim de mod olarak ban yetkimiz yok.

forumun sol yanı boş. küfredenler tahtası yapın, her küfüre 1 çizik atın admin gelince görsün. :|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...