Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişko musunuz?

goldbären

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

Hatun kısm 53 vs olur diyenler ya pigme seviyor yada kemikle sevişmemiş zorluğunu bilmiyor. (Ses çıkacak!)

60-70 arası iyidir her türlü 70-75 boya göre değişir ama 60 altı için boyununda 1.50 falan olması lazım

yazmayacaktım da çok eleştiri almışsın,tutamayacağım kendimi.

sen 53 kg diye 33 kg taylandlıyla falan mı seviştin birader?
53 kg hatun bayağı da normal bir hatundur.
70 kg hatun ney yav? 1.70 boy ve 70 kg dersek,valla zevkler tartışılmaz,ben de balık etli hatun severim ama fazla olm 1.70 boya 70 kg.

Şöyle 1.60 boy, 50-55 kg ağırlık,missss gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

scorch said:

Hatun kısm 53 vs olur diyenler ya pigme seviyor yada kemikle sevişmemiş zorluğunu bilmiyor. (Ses çıkacak!)

60-70 arası iyidir her türlü 70-75 boya göre değişir ama 60 altı için boyununda 1.50 falan olması lazım

yazmayacaktım da çok eleştiri almışsın,tutamayacağım kendimi.

sen 53 kg diye 33 kg taylandlıyla falan mı seviştin birader?
53 kg hatun bayağı da normal bir hatundur.
70 kg hatun ney yav? 1.70 boy ve 70 kg dersek,valla zevkler tartışılmaz,ben de balık etli hatun severim ama fazla olm 1.70 boya 70 kg.

Şöyle 1.60 boy, 50-55 kg ağırlık,missss gibi olur.

1.60 kadınlara bakıyorsanız halen ergensiniz diyorum işte yani ses etmiyorum boşuna polemiğe gerek yok o dediğiniz ölçülerde kızlardan hoşlandığım çağ bi herhalde 8-10 sene önceydi. Kadın diyorsunuz verdiğiniz ölçüler bluğ çağında kızlar sonra birde ukala ukala terslenmeler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

scorch said:

şu çok fail ama ya cidden

abi adamin yazdigi hersey fail

1.70 70 kilo ne demek ya

kadin ideali boy -110/115
Sosyal ağlarda paylaş

scorch'un ya hiç ağırlık ayarı yok kaç kilo nasıldır tartamıyor, ya tecrübesiz olduğu için rastgele sallıyor ya da şişko kız arkadaşı falan var savunmaya geçti.

Boya oranlamış diye boydan giriyorum, 1.70-1.75 kız için vücut yapısına göre 57- 63 kg arası iyidir. 65 üzeri sakat, adam 70-75 arası falan demiş.

Ha, "Sen kaç kilosun da 60 kilo kız istiyosu 70'i beğenmiyosun" derseniz orasını karıştırmayın :) Askerlikte zayıflama ümidim sürüyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

yıllardır 66 kilo civarındayım. 6 hatta 8 pack'im var, adonisim bariz belli hatta yüzme sonrasında damarlar falan fırlıyor. biraz çalışsam brad pitt@fight club. hiç çalışmamış ve istediğimi yiyen biri olarak çok memnunum, özenebilirsiniz.

ama gel gör ki kafada saç kalmadı, herkesin bi derdi var diyerek bastım ortadaki şıkka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...