Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erasmus Baltık (veya polonyada olur kurwa)

songsteel

Öne çıkan mesajlar

elma said:

yav said:

elma said:

Seks için gidiyosan gitme, en güzel erasmus seksi istanbulda dönüyo sdfsf hem local olmanın avantajları da az değil

esn istanbul'un ortamı nasıl? fikir olarak avrupa'daki gibi mi yoksa yavşaklık, sidik yarışı falan çok mu istanbullular arasında

yavşaklık çok fazla ama o adamlar zaten ne oturup ingilizce konuşabiliyo ne avrupa kafasına erişebiliyo, o yüzden hiç prim yapamıyolar ortamlarda. Anca parti ortamında sarhoş edip götürebilmek ümitleri, sober birebirde iyi değiller sdfsdf

Yaş 26, çalışıyorum, bekarım yüksek lisans mezunuyum. İngilizcem iyi seviye de.

Okurken ekmeğini yiyemedik bari şimdi yiyelim şu erasmus ortamının. Bize bi mihmandar olun.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

yani genel olarak esn tayfasını sordum aslında, partilere gelenleri değil de. zaten bildiğim kadarıyla esn'e önceden erasmus yapanları alıyorlar doğru değil mi?

burdaki tipler epey sempatik geldi de dönünce bu işlerle uğraşabilirim diye düşündüm. ama tr'deki tüm öğrenci olaylarına ön yargıyla bakıyorum genelde bi kasıntılık, bi title olaylarına düşmelik bi gariplik oluyor. esn de öyle mi acaba diye şaaptım

benim gördüğüm kadarıyla bu baya değişiyor. Burda bazı okullarda sırf pozisyon ve kız peşinde koşan etrafta kendini amerigan başganı sanan da var, gayet mütevazi işini yapmaya çalışanlar da.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulgio said:

elma said:

yav said:

elma said:

Seks için gidiyosan gitme, en güzel erasmus seksi istanbulda dönüyo sdfsf hem local olmanın avantajları da az değil

esn istanbul'un ortamı nasıl? fikir olarak avrupa'daki gibi mi yoksa yavşaklık, sidik yarışı falan çok mu istanbullular arasında

yavşaklık çok fazla ama o adamlar zaten ne oturup ingilizce konuşabiliyo ne avrupa kafasına erişebiliyo, o yüzden hiç prim yapamıyolar ortamlarda. Anca parti ortamında sarhoş edip götürebilmek ümitleri, sober birebirde iyi değiller sdfsdf

Yaş 26, çalışıyorum, bekarım yüksek lisans mezunuyum. İngilizcem iyi seviye de.

Okurken ekmeğini yiyemedik bari şimdi yiyelim şu erasmus ortamının. Bize bi mihmandar olun.

Kartal yalnız avlanır
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ya gene avlanamadım moralim bozuk eve dönüyorum tam apartmana gircem zibidibnin biri (herifçi) gelip blowjob ister misin diye sordu moralim çok bozuk istanbul'a dönücem yarın sldkfjfsd

şampiyon, moral bozmaya gerek yok. Yav he he, no thanks deyip geçicen işine bakıcan =)
Sosyal ağlarda paylaş

Myrica said:

songsteel said:

Litvanya
Letonya
Estonya

Hangisini önerirsiniz? Polonyada seçenekler dahilinde ama bilmiyorum sanki baltık ülkelerine göre daha az çekici

Kiz arkadasim litvan, letonyayi bilmem ama tallinne cok gittim.

Litvanya ucuzdur ama gunluk hayatta ingilizceyle zor gecinirsin.estonya euroya gecti ama hala ucuz, herkes ing. Bilir.

Seks konusunda 2 ulke ayni.ben tallinne giderdim hic dusunmeden.

tallinn'de ana meydandan yukarı çıkarken domuz sembollü korsan konseptli bi pub var. Orda geleneksel sıcak ballı bira için mükemmel bişey, better than seks falan
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...