Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

oynuyorum alpha yi. pek sevemedim. cok zoomed in geliyor oyun bana. bir de detay sanki daha az dota2 ile kiyaslandiginda.

interface, karakter level falan bildigin blizzard usulu zaten.

pek sevmedim ama genel olarak pek bir moba fani degilimdir. onun da etksisi var muhtemelen. en son dota2 yi 2012 nin sonunda oynamisim ornegin.

daha 2 oyun oynadim. sagdan soldan cikan gank basan stealth falan karakterler yok. uzaktan one shot burstleyen falan da olmadi. ama herolarin yuzde90 i ortada yok, o yuzden bir sey konusmak icin erken.

bazi talentlar dengesiz gibi, alpha icin normal muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bayadır oynuyorum

Genel Olarak

- Nova'nın damage'i nerflenmesi lazım çok ağır vuruyor.
- Towerların invis herolar için geniş bi sight pasif abilitysi gelmesi lazım.
- Her ne kadar ranked karşılaşma olmasada Versus mod'da eşleşmeler çok dengesiz. Bir oyunda çok ezerken diğer oyunda ne yapacağını bilmeyen adamlar gelebiliyor.

Dota2 ye Göre Farklılıkları

- Oyun çok zoomed gelebilir bu tamamen alışma meselesi
- Oyun tamamen takım oyunu ve koordinasyondan ibaret yani yerleşik bi sesli chat kesinlikle lazım yoksa ventrilo falan kullanılması gerek. Sizin kendi lane'inizde çok adam kesmişsiniz falan hiç önemli değil. Önemli olan objectiveleri tamamlayıp level olarak domine etmek karşı tarafı.
- Para kasma yok, xp'ler ortak item yok.
- Önce XP atlamak çok önemli abityleriniz önce açılması özellikle level 10'a gelirken önemli.
- Grafikler daha iyi bence.
- Map'lerinde değişken olması oyundan sıkılmanızı engelleyecek bir unsur. Artı mapler çok başarılı 2 takım içinde objective mesafeleri vs eşit.
- Paralı bir oyun olduğundan çok bebe dolacağını zannetmiyorum.
- Çok yeni bir moba sistemi 10 yıldır ezberlediğimiz haritaya çok güzel bir alternatif.

ve son olarak "Blizzard Oyunu"
Sosyal ağlarda paylaş

sans meselesiymiş demekki. yazmıştım zaten, daha heroların yuzde 90 ını hiç görmedim. açık oynanabilir olanların da yarısını anca görmüşümdür. hiç bir oyunumda nova denk gelmedi ornegin.

kendim demon hunter oynuyorum. çok bayılmadım ona da.

dota da dark seer oynarım genelde. çok hoşuma gider. o tarz ne var burada benim oynayabileceğim?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...