Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Edriel said:

Ya bu mmr neden bukadar zor ayarlanıyor hani bariz basic if... ile başlayan kurallarla 1 defa doğru düzgün bir sistem çıkarılıp her oyunda kullanılamıyormu lol de durum böyleydi sc2 de de yakîndı gerci onun daha makuldu da.

hots zaten modifiye sc2 algoritmalarini kullaniyor ne yazikki. satranc gibi gene sc2 de 1v1 agirlikli oynandigindan herkes memnundu, coklu oyniyanlarda hep tanidigi ile girdiginden sorun olmiyordu ama random oyniyanlar anca biliyor bu cileyi. ha sc2 adildi gene cunki raceler gene dengeli asagi yukari ve cok oynaklik yok, kombinasyonlar az

HotS da hele QM de ama curcuna direk, support idi tank idi genctim birde birbiri ile alakasiz dengede ve cogu oynadigi takima bagli yiginla karakter var. benim su an en oynamaktan zevk aldigim ve en etkili oynadigim karakter tyrande ama oynanmiyor iste QM de solo isen heh
Sosyal ağlarda paylaş

owl buildume dokunmadiklari surece sorun yok :P

ben su an memnunum tyrandenin oldugu yerden, overflowing lighti ilk tierdeki mana duseren talentin yerine koysalar ve ondan acilan yerede guzel bir shrink/sprint e rakip olabilicek bir heal talenti ekleseler sahane olur. overflowing light zaten cok dikkatli oynamayi gerektiriyor hatta "When you are above 50% Health, Light of Elune's allied heal is increased by 35%." %70-75 e cekebilirler sunu cillop olur, ranger mark ilede kapisir ilk tierde o kadar no brainer olmaz (hos ben hep empower aliyorum bu ara late gamede daha cok isime yaradigi icin :P)

tyrandenin buils cesitliligi iyi ya, su auto attack kasan talenlari cikarsalar yeter :P
Sosyal ağlarda paylaş

öyle yaparlarsa tyrande direkt healer pick olur. şu an heal / mana olarak iyi bir yerde. kötü oyuncuları rahatlıkla outheal edebiliyorum.

ilk tierın no brainerı heal mana cost bence. mark düşük range nedeniyle reliable değil. cd'ını düşürmesen bile 100% up tutmak zor. bırak stealtherları rahatsız etmeyi pve için kullanırken buluyorsun kendini. hatta sorsan steatherlar sentinel daha uyuz der. eskiden en azından attack speed boostu alırım diyerek mark tercih ederdim ancak artık iki stun fazla atsam hero damage da takıma faydam da daha fazla olur diyerek öbürüne yöneliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tyrandenin supportu nasıl kısıtlı hocam ya yapmayın etmeyin.

scout eden, 2hp ile kaçanı arakadan vurup öldüren baykuşu var, düşman bosstamı degılmı gıtmeden gorebılıosun.
(BUTUN TAKIMA SUPPORT)

heal atınca, heal attıgın adam hızlanıyor, kendınde heal alıyorsun. Daha ne?
Totem healı var aoe

ranged blocklanamayan ( araya bır sey gırmeyen, merc mob yada baskası ) stun var. Muhtesem bi skill. Başka örneği yok zaten oyunda ( ultiler dışında )

buda support

trushot aura var, %15 mı ne arttıyor dps i. Sadece hayatta kalarak yapıyor bunu.

hunters mark var, hem hedefın aldıgı dmg artıo hem gorunmez olamıo yanı buda support

butun skıller support

Daha nası support olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

tyrandenin supportu nasıl kısıtlı hocam ya yapmayın etmeyin.

scout eden, 2hp ile kaçanı arakadan vurup öldüren baykuşu var, düşman bosstamı degılmı gıtmeden gorebılıosun.
(BUTUN TAKIMA SUPPORT)

heal atınca, heal attıgın adam hızlanıyor, kendınde heal alıyorsun. Daha ne?
Totem healı var aoe

ranged blocklanamayan ( araya bır sey gırmeyen, merc mob yada baskası ) stun var. Muhtesem bi skill. Başka örneği yok zaten oyunda ( ultiler dışında )

buda support

trushot aura var, %15 mı ne arttıyor dps i. Sadece hayatta kalarak yapıyor bunu.

hunters mark var, hem hedefın aldıgı dmg artıo hem gorunmez olamıo yanı buda support

butun skıller support

Daha nası support olsun.

Supportu kisitli dedikleri healer olarak solo olmamasi. Hl de filan sorun diil ama qm de seni support sayip karsiya healer verince dzavantajda oluyorsun direk. Blizzarda tass ve tyrandenin bu sacma olayini duzektin ayri kategori yapinki solo support tassadara rehgar filan gelmesin dediler iste, blizzde "support" kismi ile ilgili talentlar koyariz, isterseniz oyle buildlersiniz dedi

Onu tartisiyoruz :P totemi duzgun healerlarlarda op oluo diye ole bok etmislerki talent israfi gibi, su anda offendive buildu iyi ama support builduna biraz ek lazim. Totemi bufflayip tass, tyrande ve bw ile kisitlasalar bile sahane improvement olur
Sosyal ağlarda paylaş

nova kotuymus lan eskıden daha ıyı oynuodum da
zeratulun yanında solda sıfır yanı, almanın pek bi mantıgı yokmus.

merc yapamıo
tek basına anca ultıyle adam kesıo
damaj yetersız
cc sı slow oda onunde bısı varsa atamıo yani.

zeratula alıtıktan sonra cok patates geldı ya

öte yandan butcher neymıs arkadas
ÇÜŞ
yani tek kusuru gaza gelip one man army charge yapmak yanı, oda fazla ozguvenden.

Hayır kım boyle bı heroya teleport koyarkı
Sosyal ağlarda paylaş

Nova iyi olayini anlamamissn sen, bos bos gezip roamlayip takima hicbir fayda sunmicaksin decoyla arada kafa karistirmak disinda (oda afk dan kick yememek icin diyelim :P), beklicen ve cani %70 %60 larda olan ve geri cekilen birini siliceksin direk. Decoylara damage veren talent + double decoy geldimi cogu heroyu sololarsin rahat, kacanida precision strike ile aliyorsun ama takimini 4v5 oynamaya mahkum ettigin teamfigtlarda daha etkili tabi, zoning icinde kullanabilirsin. Senin takimdan biri tarafindan kovalanan oyuncu onunde PSi gordumu ya ona olecek ya geri donup teammatelerine olucek. Gene PS ile canini indirdigin adamlarida keklik gibi avliyabilirsin.

Rewind geldikten sonra 4 halo ve 2 rotation ile 1v1 cogu heroyu alirsin johanna ve muradin haric, karsi takimda cok warrior varsa o oyun zehir olur sana, beyni basip shimmeri goren oyuncu veya traitine basmak aklina gelen tassadar da gununu mafedebilir. Cloaktan ciktigin an hele snipe misslemissen gg direk, kagit gibisin ve acikta yakalanan abathurdan daha dusuk kacma sansin, double decoy varsa atip decoy rp si yaparsan beeeeelki kafa karistirabiliyorsun.

Diger herolar gibi oynanan bir hero degil nova, merc camp bile yapana yardimin olmiyor potansiyelini harcaman disinda. Her oyunda nefret edilen soteye yatmis sniper gibi dusun ve oyna, sansliysan tum takimi carrylersin, sanssiz isin ve 4 kisi laneleyebilen takimin soaklamaz levelda geri kalirsaniz cop olursun, hicbirsey yapamazsin.

Ben basta noobken cok sinirlenmistim bu ne be diye ve verdigim paraya acimistim, sonradan anca bi sans daha verip anladim olayini. Takimin iyi ise kop kop kop, takimin kotu ise qq lara hazirlan, koydum bi kac sayfa once iste zeratulu ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...