Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

windows10 a geçtim. oyun sanki ışıklar kapalıymış gibi çalışıyor.
yani mesela haunted mines'da aşağı girince kapkaranlık oda gibi. önceden detaylar seçiliyordu ama şimdi saçmmaladı. googleadım hiçbir şey bulamadım.
ekran kartı driverından diye düşünyorum ama zaten son cıkanı indirdim. win 7'de çalışan sürümde 2. monitörü görmüyordu.
böyle bir şey yaşayan duyan oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

başka oyun yok pcde o yüzden deneyemedim. ama videolarda, normal kullanımda bir sorun yok gibi. yani büyük ihtimal driver problemi.
gforce experience'a da giremiyorum mesela. belki ordan optimize ederim diye düşündüm ama açılmıyor.
örnek foto. ana menüdeki leoricin ışık detayları yok
http://i.imgur.com/F2fZtCQ.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

3 maç üst üste afk denk geldiği oldu öyle diyim. uzun uzadıya ne zaman oynasam en azından 1 maç görüyorum.

doğrudur şans olabilir hatta ben qm'de bile afk görmedim sanırım.

driver sorunu olabilir hacı, sen direk monitör üzerinden ayarları bi kontrol etsene onlar değişmiş olabilir mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

başka oyun yok pcde o yüzden deneyemedim. ama videolarda, normal kullanımda bir sorun yok gibi. yani büyük ihtimal driver problemi.
gforce experience'a da giremiyorum mesela. belki ordan optimize ederim diye düşündüm ama açılmıyor.
örnek foto. ana menüdeki leoricin ışık detayları yok
http://i.imgur.com/F2fZtCQ.jpg

windows 10 yeni yuklediginde kiriyor driverlari, aynisi bende oldu

drive cleaner cek, safe modda sifirla o programla ondan sonra yeni driveri yukle nvidia dan cozuluyor o zaman

edit: ha cozmussun zaten np
Sosyal ağlarda paylaş

bide novayi free rotationa hemde level restriction olmadan koyan kimse aklini seviyim, 10 mactan 9 unda 1, 4 unde 2 nova oluyor zaten yeter be. sirf yetersizler almasin diye butun hafta nova oynicam sanirim.

butcher iyi oldu ama, hem denemis olurum alinirmi diye hemde butherida 5 yapinca bi vikingler kaliyor 5 yapip oynamadigim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi dayanamadım gerçekten kötü bir niyetim yok, seviyorum da seni yazdıklarından ötürü ama seninle iki kere aynı oyunda karşılaştık Viki, birinde Illidan birinde Nova'ydın, ikisinde de ekmek arası patatesli poğaça oldun. Hatta bir tanesinin screenshot'ını burada paylaştıydım, diğerinde çok daha kötüydü durum artık puştluk olmasın diye koymadım.

Herkes yetersiz, herkes kötü elitizmi için Athene seviyesinde oyuncu olmak lazım diye düşünüyorum. Ki nihayetinde herkes her oyunda iyi olmak zorunda değil, çok da iyi olmadığınızı, kötü olabileceğinizi kabullenince oyun oynamanın özüne erişeceksiniz diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...