Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ya tyrandenin cookie cutter buildu yok, takimda iyi 2 auto attakci varsa ve yaninda durmayi becerebiliyorlarsa TSA en iyiside owlun keyfi baska :P

tyrandenin cok fazla viable buildu var, owl lar abathur pokelamak icinde sahane, lvl20 de rewind geldimi zaten canavar oluyor. heali kotu misal ama lvl13 overflowing light aldimi %50 uzerindeyken mis gibi boostliyorsun, hemde dikkatli oynamaya tesvik ediyor. K/D oranimin en iyi oldugu hero oldu tyrande, master skinimide aldim mutluyum <3

16 hero kaldi kapali, 3 master skin yerine 4-5 tane daha hero rahat acardim ama NO REGRETS! kalan herolar hep sevmediklerim, gazlowe, azmodan, lich king, stiches, chen, nazeebo filan. rehgar, uther ve falstad kaldi bence alinabilir listemde (bi 2k fazla ciktigi bi ara ETC yi alirim)

utheri alicam direk hani battle jesus filan. falstadinda acelesi yok, baska bi ara alinir ama icimden bir ses bosver 7k yi murkye ver ve rakip takimi delirt diyor
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Laurelin said:

http://www.youtube.com/watch?v=K4IufDuAKiU

uffffff <3

dün aldığın double kill için video yaptın sandım asdafsa

Teamkill varken double neki :P dun ama o oyunda iki kerr oldu, bi stunla kacak iki kisiyi almayi becerdim bide bossa girmeden once kacanlari snipeladim iste. Tyrande gzlde iste skillshot hep, owl tutturmak zor mesaf yuznden. Gecen rakip boss aliodu, baseden healerlarini snipeladim o daha tatliydi ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...