Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu bayram gününde

senko

Öne çıkan mesajlar

senko said:

df said:

ayda yılda bi tatil olacak diye dört gözle bekliyorum. çalış diyen işverene denk gelirsem feci acısını çıkarırım heralde.

gevurun kurban bayramı yok ki işte.

cristmas'ta onlar tatil yaparken sen yine çalışacaksın büyük ihtimalle. giren hep bize giriyo bu konularda =) bizim de hollandalılarla beraber yürüyo iş ama tam beta test'e denk getirdik iyi planlayıp. siz bi hafta test edin gelince bug fixe gireriz dedik öle yırttık =)
Sosyal ağlarda paylaş

Git çalış tabi. Senin hayattaki rakiplerin g.t büyütürken sen onlara bir gün fark atarsın işte. Ben niye kıçımı yırtıyorum sanıyorsun? Ben de bilirim otelde rezervasyon yaptırıp dokuz gün tatil yapmayı. Ama ne yapıyorum? Sorumluluklarımın farkına varıp geleceğe yatırım yapıyorum. Çalışmak güzel şey.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

olm yapayaplnızım lan
yapasyalnız bu kadar yalnızlığa düşmediği için insanoğlu bir bir sıfat kelime üretememiş sanırım.

kimsee yook.
kaldım anasını kaybetmiş encik gibi bütün gün yatakta film izliyorum ispanyolca çalışayım hiç olmazsa diyorum sıkıldım LoL oynuyorum.

bok gibi yalnızım,
yalnız ve bok,
ben...

bok..

-can yücel-

Yalnızlığından da gocunma. Almanlar yalnzılıktan felsefeye omuz verdi. Nerede kafası çalışan, yeni birşeyler söylemiş filozof var Alman. Ruslar kendi edebiyatlarını inşa ettiler yalnızlıktan. Yalnızlık insanı güçlü kılar. Bileylenen kör bıçak gibi kıvılcımlar saçar iğrenç sesler çıkarırısın ama bileyden sonra daha keskin daha işe yarar olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün bayram gününde hem çalışıyorum hem hastayım , daha nolsun amk gazetesi. Geberiyorum LAAAAANN biri desin bana mithat stir git evine hastasın nolur ya bildiğin ayaklarını öperim şunu diyenin o kadar hastayım , amaa yoooook , herkes 'kendine iyi bak ne bu böyle hasta olmuşsun' tavırlarında sanki bilerek olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 04:20de uyandım işe gitmek için , daha henüz işteyim , öyle bir yol çekiyorum (gerçi saat 7de işte olmam gerekiyodu ondan normalde 7de uyanıyorum).

Sniper falan sahibi olan varsa , gelsin otele çaktırmadan uzaktan kafama sıksın kaçsın , bende kurtuliim artık şu hastalıklı halde çalışmaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...