Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Back To The Future Part I [TRT]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Aptal aptal katil anaconda katil arı katil moron balığı gibi filmler yayınlayacaklarına böyle eski ve kaliteli filmleri yayınlamaları daha iyi - Bunu genel olarak söylüyorum -[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

of of portfolio lardan return on assets ve return on interestleri hesaplayacağız biz 14 yıllık süreç içinde ve ona göre ufak sunum yapacağız offffff offfffff

kaçırdık filmi

sunum 18:00 - 21:00 arasında herhangi bir zamanda olacak pf

ekleme: hemen sunup kaçabilirsem bende filmde finanssssss diye anıracağım fox'un babasını görünce eheh

[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...

[Bu mesaj mexinth tarafından 14 Aralık 2004 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi, kaç vakittir izlememiştim ben de, reklamı görünce inanamadım bir an.. :) öbür bölümlerden de parçalar gösterdiler, herhalde diğer ikisini de verecekler sonra..

"ileride çocuğunuz olursa, lütfen halıyı yaktığı için ona kızmayın"

:lol:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

süper ya.. :)

bu arada seslendirmede "akım kapasitörü" deniyordu diye hatırlıyorum, burada "flux kapasitörü" denmiş. yeni mi eski seslendirme anlayamadım doğrusu..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanal D seslendirmesi daha iyidi evet. Alışamadım bu seslendirmeye. Ve çok hata var. Mesela Marty'nin, babasının evine girdiği ve babasına kulaklık takıp "Ben Lord Vader" dediği sahnede TRT "Ben Lord Zülfir" gibi bişey sözledi oha dedim.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

ya doktorun sesi eskiden fred çakmaştaş'ın sesiydi, (aynı zamanda slyvester stallone'ydi sanırım) çok güzeldi. bu yeni seslendiren (gandalf, al pacino filan) de çok iyi biri ama uymuyor o kadar.. neyse artık..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Go Johnny Go Go !!!

ya bu şarkının hangi verisiyonu iyidir ? bende bi chuck berry bide jimi hendrixin konser kaydından var ?daha böle gaz versiyon kimden vardır ?

acaba 2.sini ne zaman verecekler hey hey

(küçükken en iyi arkadaşımla düşünmüştük 2015 te kaç yaşında olacaz uçan kaykayı kullanabilecekmiyiz diye...sonra tabi 30 yaşında koca adam olduğumuzu hesaplayınca bayağı üzülmüştük..)
Sosyal ağlarda paylaş

yıl 2005 oldu daha uçan hiçbişi yok ve halen pamuklu giysiler kullanıyoruz.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe dvdsini aldık izleyoz[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 16 Aralık 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
Go Johnny Go Go !!!

ya bu şarkının hangi verisiyonu iyidir ? bende bi chuck berry bide jimi hendrixin konser kaydından var ?daha böle gaz versiyon kimden vardır ?

jerry lee lewis[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...