Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

O değil de master olmuşum keh keh. Hunter iyi kurulmuş bir desteyle beraber fena parçalıyor.

Master olduğum oyundan bir önceki oyunda bir priest geldi, adam daha kart bile oynamadan "Well Played" dedi ve concede verdi. 10 saniye falan mal mal baktım kaldım ekrana, sonradan jeton düştü. Adamı 2-3 oyun önce damage yemeden yenmiştim sdf.

Master olduğum oyunda da karşıma druid geldi. Daha bende 5 mana crystal varken adamda 10 mana crystal vardı. Bu yetmedi, bir de üstüne Gruul ve Illidan attı. Benim destede bir tane bile Legendary olmamasına rağmen tokatladım adamı.

ÖZET: Her class iyi kullanıldığı zaman oyunun en iyi classı oluyor. Şu OP bu OP diye ağlamayıp çözüm üretmek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

buzzardın çok bir espirisi yok o deste için. zaten 1 veya 2 turda bitiriyorsun. o tur çektiğin kartları kullanıcak vaktin olmuyor

7-8-9 artık neyse manaya kadar denial ile tutunuyorsun, arada da vakit buldukça 2-2 vuruyorsun. sonra unleash the fucking fury

özellikle o 1 manalık 1-1 windfuryli dragonhawk çok fena

tanrılar beni cezalandırıyor herhalde. 1 kere bağlantı koptu 1 kere de ilk 5 turda destedeki 15 beastimsiden bir tanesi bile gelmedi
Sosyal ağlarda paylaş

87. sayfada anlattığım druidi buzzardlar sayesinde yendim. Yerde 2 buzzardım vardı, bir de stranglehorn tiger vardı işte invis. Elimde de sadece o 3 manalık ayı var. Ayıyı koyamadım mana yetmedi (9. Turn), adamın da bu sırada yerde bir alarmobot'u vardı bir de Senjini vardı. O el Gruul koydu boarda işte, alarmobot da Illidana dönüştü. Bir sonraki el 10 manam vardı ve sadece ayı vardı elimde, ayıyı koydum boarda, 1 manalık kurt ve diğer ayı geldi. Kurtu oyuna koyunca da unleash the hounds ve razorfen hunter geldi.

Evet biraz epik oldu ama 2 buzzardım olmasaydı şuan bunları yazamıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi bi de buzzard nolursa olsun kucuk bi beast. unleashin ilk mob u olarak atarsan cektigin kartlarla tek unleash failladıgı/yetmedigi durumda hemen 2. unleashi atmanı ve oyuna geri donmeni saglayabilir. ha buzzard dependant degil deck sonucta kart cekmeye calısmıyosun 3 - 4 kart + unleash yapacaksın sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...