Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

öffffffff al işte. herkeste psikopat legendaryler var, millet harbi çok sağlam para harcamış şimdiden.

adam benim ilerde belki kurarım dediğim deck'i kurmuş.... (adamda kartların bazılarını görmedim de, aklımdaki deck'e yakın liste bu). ama işte 2 legendary'si vardı, onlarla çotank diye kazandı 2 tur içinde.

mirror image
arcane missiles
cone of cold
blizzard
flamestrike
vaporize
ice block
spellbender
poly
frostbolt
ice lance
fireball
alextrasza
antonidas
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Priest sağlam deckle cok acayip ya. Kafadan 34 kart oynuyorsun. Sürekli kart çekme imkanın var. Holy fire gibi acayip bir kart var. Adamın oynadığı her kritik kartı ap 4 olmadıgı sürece indirebiliyorsun. Adamın deckten kopyaladigin kartlarla adamın classa ozel spellerini oynayabiliyorsun. Priest'ın tekinden 5 armorla shield slam yedim dün gece mesela. Üstüne mind control ve hayvani bufflar.

constructedda boyle arenada sikinti
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların mind controlü kesinlikle 1 karta 2 kart trade sağlıyor. Kaçış yok. Ve harcadığın 1 kart ciddi mana isteyen bir kart.

Evet priest her şeye immune değil. Zergleyen rakiplere karşı zorluk çekme ihtimalleri var. Ancak holy nova, holy fire, bide hero powerdan gelen 2 hp sayesinde ihtiyaçları olan zamanın tamamına sahipler.

İş yüzünden 4-5 gündür ancak oynama fırsatı buldum. Master 1 yıldıza anca çıkabildim. Oynarken gerçekten çok zevk alıyorum. Ama aptal priest gelince oyunu kapatasım geliyor.

Herkes priest alcak mirror match yapmaktan baydığımız zaman Blizz müdahale edecek :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

öffffffff al işte. herkeste psikopat legendaryler var, millet harbi çok sağlam para harcamış şimdiden.

adam benim ilerde belki kurarım dediğim deck'i kurmuş.... (adamda kartların bazılarını görmedim de, aklımdaki deck'e yakın liste bu). ama işte 2 legendary'si vardı, onlarla çotank diye kazandı 2 tur içinde.

mirror image
arcane missiles
cone of cold
blizzard
flamestrike
vaporize
ice block
spellbender
poly
frostbolt
ice lance
fireball
alextrasza
antonidas

o zaman oyun pay 2 win mi yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

priestin anti zerg 2 karti var biri shadow madness digeri cabal priest onlar da cok nadiren geliyo ki onlar bile yetmiyo cekemediginiz zaman

Holy nova da var. En basitinden hero powerları 5-6. turne ulaştıklarında çok şey değiştirebiliyor.

Zergleyen rakibe karşı adamlar ayakta kalmak için pek çok seçeneğe sahipler bence. Yani tabii ki zerge karşı ne biliyim bi druid kadar immune değiller ama zerg görünce "ggnormk" dediklerini sanmıyorum. Sadece daha zorlayıcı oluyordur.

Ben kendi druid deckimle ise priest gördüğüm an oyundan soğuyorum. Aynı şey paladinim için de geçerli.

Üste;

Oyun pay to win değil. Pay to have fun. Basic kartlarla da ne biliyim diamonda falan ulaşılır ama zerre zevk almadan sinir sitres şeklinde. Ben en büyüğün bir küçüğü olan boosterı almıştım wipe gelmeden 2 gün önce. Onunla ve arenadan gelenlerle hazırladığım druid deckimle mutlu mesut oynuyorum.

Bi de bunu kullanmaya başlıcam. Replay gelesiye kadar (ki eminiz gelecek.) bizi götürür en azından.
http://www.hearthlog.com/

Edit: Uğraştım beceremedim. asdfasdfasdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Arena da p2win yok. O yüzden her iyi deck olan adama parayı harcamış damgası çakmak yanlış olur.

Arena da sürekli 7-9 galibiyet alırsan 150 gold fazlası geliyor. Bazen de 150+ goldun yanında 1 deck değil 2 deck düşüyor. 7-9 galibiyet ile sürekli arenaya gold eksilmeden giriyorsun ve deck açıyorsun.

O yüzden karşınıza gelen her iyi deck için p2w yazmayın. Bir sürü insan var 1 lira harcamadan sırf arena ile açmadık kart bırakmayan. Üstüne de 2k-3k gold ve 4k-5k dust var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...