Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Dota 2 (Steam) Hesabı (Setler, İtemler...)

kami

Öne çıkan mesajlar

Magnum said:

bu atarın niye bilmem ama işe yaramaz hesabın ve bi kaç itemın ile bu ahkamı kesmen garip. 1100tl demişsin evet buna güldük, neden güldüğümüzü de söyleyeyim. (en azından ben) bi DCH ile neredeyse tüm itemlarını satın alabiliriz. hadi bi tane yetmedi diyelim, iki tane dch ile rahatlıkla alınır. dc hook şu an 60 key (üç aşşağı beş yukarı değişebilir tabi fiyatı) keyleri 5tl den satın aldığını düşünürsen. (ki bu da neredeyse maksimum değer) 300tl ediyor. 2 Dch 600, yine senin fiyatının 500tl altında.

AHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen ay flowering treantın ederi 2 DCH 'den fazlaydı, restock olunca fiyatı düştü şuan 1 DCH. Kesinlikle yükselecek fiyatı piyasayı bilen anlar bunu da.

Arcana setine 19 key de. Daha yüksek ederi ama öyle de sen.

Sven setine 10 key de mitikal sword ile.

CK ve warlock setine hadi 6şar keyden 12 key de.

weaver setine 5k, lycan setine 7k, prophet setine (2 -set-+4 (treants, taunt)) 6k de.

portal setine 8k de. kunkka setine 5k de.

Bak daha yazıcam elimde çok daha fazla set var sırf şunlar bile 132 key etti çoktan.

Daha elimde şuan tradeye açık, market dahil sadece 4 adet bulunan yeni qop turnuva seti var, en çöp taglı olanları bile 35$. Benimki navi firstblood taglı. Buna bile 40-50k alırım en az. Bunun daha çok turnuva setim var, tabi daha yukardaki piyasa itemlerinin ederini bile bilmeden bunları kestiremezsin.

Elimdeki onlarca mythicali, kuryeyi, nonset itemleri sallasam yine DCH alırım. Ki hesaptaki keyleri, steam walleti filan hiiiç saymıyorum.

Hala fiyatlar çok komik diyeceksen, yukardaki fiyatların altına söylediğim itemleri satan varsa bizzat alacağım. Çok yüksek fiyat bunlar çoh komik diyen arkadaşların susması için yazıyorum bunu.

Bir sürü kişi teklif verdi hiçbiri de paticikten değil, madem paticiğin bu bölümde böyle ilanlar öldürülüyor, silin gitsin konuyu almak isteyen adamın da kafasını karıştırıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

dendi, bulldog, s4 gibi noob adamlar 100 keylik filan itemlerle kullanıyorlar herolarını, mutlu oluyorlar işte nabalım.

he bir de herkesin türk usulu cimri olmama özelliği olabilir, keyif aldığı şeye para harcamaktan çekinmez filan
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Geçen ay flowering treantın ederi 2 DCH 'den fazlaydı, restock olunca fiyatı düştü şuan 1 DCH. Kesinlikle yükselecek fiyatı piyasayı bilen anlar bunu da.

Arcana setine 19 key de. Daha yüksek ederi ama öyle de sen.

Sven setine 10 key de mitikal sword ile.

CK ve warlock setine hadi 6şar keyden 12 key de.

weaver setine 5k, lycan setine 7k, prophet setine (2 -set-+4 (treants, taunt)) 6k de.

portal setine 8k de. kunkka setine 5k de.

Bak daha yazıcam elimde çok daha fazla set var sırf şunlar bile 132 key etti çoktan.

Daha elimde şuan tradeye açık, market dahil sadece 4 adet bulunan yeni qop turnuva seti var, en çöp taglı olanları bile 35$. Benimki navi firstblood taglı. Buna bile 40-50k alırım en az. Bunun daha çok turnuva setim var, tabi daha yukardaki piyasa itemlerinin ederini bile bilmeden bunları kestiremezsin.

Elimdeki onlarca mythicali, kuryeyi, nonset itemleri sallasam yine DCH alırım. Ki hesaptaki keyleri, steam walleti filan hiiiç saymıyorum.

Hala fiyatlar çok komik diyeceksen, yukardaki fiyatların altına söylediğim itemleri satan varsa bizzat alacağım. Çok yüksek fiyat bunlar çoh komik diyen arkadaşların susması için yazıyorum bunu.

Bir sürü kişi teklif verdi hiçbiri de paticikten değil, madem paticiğin bu bölümde böyle ilanlar öldürülüyor, silin gitsin konuyu almak isteyen adamın da kafasını karıştırıyorsunuz.

İtemları ve setleri üstünkörü okuyarak cevap verdim sonra, bana yazıp editlediğin mesajın ardından tekrar inceledim ve floweringin fiyatına baktım. fiyatı yine de 1 dch den azdı ve yine o tavrından dolayı hiç silklemeyip cevap vermedim. sonra editlemişsin, kullandığın tabiri kaldırıp açıklamışsın. açıkladıktan sonra belirttiğin diğer itemları da kattığımızda haksızım, haksız olduğumu kabul ediyorum. kusura bakma, tamamen bilmeden yorum yapmışım bu tutumumdan dolayı afedersin.
Sosyal ağlarda paylaş

itemler account fln değeri 1100 ediyor yanlış yok ama bunu insanların trink diye vermesini beklemek dota 2 gibi bir oyunla bağdaşınca, üstüne bir de atarla karşılık verince (haksız değilsin) çok klasik bir paticik şitstormu oluşuyor gördüğün gibi.

herkes suçlu burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Abi bilgisayar oyunu oynayarak ayda 3-4 milyar nasıl kazanıyor insanlar ya oha :p

Bir iki birşey söyleyin onu yarısına razıyım ben, kpss iş güç kasana kadar anamız ağladı.

Setin fiyatı 5k diyelim, buna uğraş verip tüm itemleri ayrı ayrı alıcılardan toplarsan sana 4.5k'ye mal olur. Sonra bu 4.5k'ye topladığını 5k'ye satsan, ki satılır, bu tradeden sana 0.5k kalır.

Hergün uğraşıp 100 set toplayıp satsan, belli bir para kazanırsın işte.

Bunun dışıdna büyük tradelere girersin, piyassayı iyi takip edersen iyi kar yaparsın. Büyük itemlerin fiyatları sürekli 1-2 key oynar. Tam düştüğünde alıp yükseldiğinde satsan veya biraz pazarlıkla alıp yükseğe satsan 2-3 k kar edebiliyorsun.

Çok taktik var da en commonlarını paylaşayım.

Edit: Oyun oynamıyosun burada, ticaret yapıyorsun yani. Sonuçta bu oyunu aktif olarak yüzbinlerce insan oynuyor, milyonlarca doların döndüğü bir pazar işte kendine pay kapıyorsun bir nebze.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...