Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Dota 2 (Steam) Hesabı (Setler, İtemler...)

kami

Öne çıkan mesajlar

- Hesap %50 win rate'li olarak verilecektir. 800+ oyun oynanmıştır, oyunların bir çoğu yüksek seviyedir. Hesapla bir nebze Rusların, feederlerin, disconnect olanların az olduğu, wardların dikildiği oyunlara girebilirsiniz.

- Hesap an itibariyle 85 leveldir, arcana (en yüksek seviye) itemleri düşürmeye uygundur ve +30 commend (övgü) 'ye sahiptir. Dilenirse bunu yükseltebilirim. Yüksek level olması yeni patchle beraber daha kaliteli itemlerin düşmesine ön ayaktır.

- Hesabın turnuva oyunları, takım maçı vs. geçmişi vardır, eğer güzel bir takıma geçmek istiyorsanız, hesabın geçmişini referans olarak kullanmak isterseniz, kullanabilirsiniz.

- %100 olarak tamamlanmış Ti3 Dergisi mevcuttur.

- Şuan için 2 tane turnuva ticketi profile kayıtlıdır.

- Envanterde şu an için 468 item olup bunların toplam değeri güncel olarak 1000 lira civarıdır. 6-7 aylık trade emeğinin eseridir en azından 600-700 lira nakit olarak hesaba harcanmıştır. İtem ve satış fiyat listesi aşağıdadır.

- Steam hesabının ilk iki sayfasında diğer oyuncuların recommandationu vardır (istenirse hesap teslim edilmeden bu da yükseltilir), dragon backgroundu ve steam üzerinde reel parayla alışveriş yapıldıkça açılan rozetler mevcuttur. Aynı şekilde eğer itemlerinizi takas etmek isterseniz, D2L hesabında 70 adet tamamlanmış trade ve 250 mesajın olması kazıklanma ihtimalinizi düşürecek tercih edilebilirliğinizi arttıracaktır. (D2L dışında dota kominitesindeki steam bağlantılı tüm hesaplar verilecektir, kirli geçmişi olan hesap yok)

- Steam wallet'te 10 dolar kadar para olması muhtemel.

Şuan yazmayı unuttuğum bir çok bunun gibi artı özelliği olabilir.

İtem Fiyat Listesi: (Sadece item de alabilirsiniz listeden seçerek)

Lycan Great Grey Set: 25 TL

Kunkka Seti (Leviathan Whale Blade - Kunkka Immortalı dahil) : 25 TL

CK Dark Ruin Seti (Hellstrider binek ile) = 25 TL

Sven Commander's Set: 50 TL

Nature's Prophet Peace-Bringer Seti (Call of Dendochron ve Mythical Taunt dahildir): 30 TL

Nature's Prophet Full Seti (Geniune Flowering Treants Dahil): 350 TL

Rubick Instrucable Zeal Seti: 17 TL

Lich Dead Winter Seti: 15 TL

Portal Paketi (2 Announcer, Ward, HUD) : 35 TL

Warlock Set (Mythical Golem Dahil): 25 TL

Weaver Armored Exoskeleton Set: 25 TL

Keeper Of The Light Foretold seti: 15 TL

Crystal Maiden Crystalline Queen Seti: 15 TL (Taunt dahildir)

Crystal Maiden Frostiron Seti: 10 TL (Taunt Dahildir)

Doom Eleven Curses Seti: 10 TL

Lina Arcana seti (Arcana ve Lina'nın en değerli rarelerinden oluşan karma settir): 85 TL

Alchemist Alchemy Essentials Set: 20 TL

Windrunner Sparrohawk Set: 15 TL

Sniper SharpShooter Set: 5 TL

Naga Siren Slithereen Nobility Set: 10 TL

Leshrac The Thorns of Sundering Set: 5 TL

Mace of the Chosen, Abaddan Immortal: 10 TL

Speed Demon Mythical Kurye: 10 TL

Death Prophet The Corpse Maiden Set: 5 TL

Lone Druid Tools of the Haruspex Seti: 5 TL

Seçeceğiniz non-set mythicaller: 4-7 TL arasında.

Elimdeki Common Setler (BS, PL, Morph, Omni, Ursa, WD, Drow...) = Set başı fiyat 1 TL, hepsini alana 2 set hediye.

Void chronite Defense Set: 5 TL

Invoker The Cabalist of the Dark Magic Seti (Parçaları strangedir, kill sayar) : 10 TL

Rikimaru Tahlil Watch Seti: 5 TL

PL Bramble Lord Seti: 5 TL

OD Harbinger Seti: 8 TL

Beastmaster Red Talon Seti: 5 TL

LVL3 (3 Pendant Birleştirilmiş, 20+ viewli) Fnatic ve Navi Pendantları: 7 Lira adet.

Full Efekt, 100+ view Smeevil ve tüm upgrade aparatları: 15 TL

Random Rareler: 0.8 TL (Adet başı)

Envanterimde 100+ set dışı kalan item daha vardır, bunlar setleri alanlara parça parça hediye olarak verilecektir. Hepsini almak isteyen olursa, set rarelerini de göz önüne alırsam 20 TL gibi sembolik bir ücret söyleyebilirim.

Fiyatlar piyasa değerine yakındır, fiyatlarda ufak pazarlık payı bırakılmıştır ve alınan set / item sayısı arttıkça pazarlık payı artacaktır.

Tek tek almak isteyenler için yukarıdaki fiyatlar geçerlidir. Mevcut setler bozulmaz, sadece set olarak satılır.

İstediğim fiyat (Hesap + İtemlerin Tümü): 1100 TL. (İtem fiyatlarında toplam %10 indirim)

Hesabın kendisi: 200 Tl (1600 saatlik kayıtlı oyun süresine, emek ve dergilere, ticketlere vs. ayrılan parayı düşünülürse normal bir fiyat)

Fiyatı fazla bulursanız item listesindeki itemlerden ederi tutarında çıkarma yapabilirsiniz, ancak hesabı alacak olan kişinin en azından 300 liralık item almasını bekliyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

satarsan nolur buraya yaz, 110 tl edecek mi merak ediyorum.

bilmediğin konu hakkında yorum yaparak ilanımı baltaladığının farkındasındır umarım. Oraya 1100 değil de 500 yazsam 15 dakika alacak çok adam biliyorum.

toplu satamasam bile 1 ayda parça parça hepsini çıkartırım elden.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

%50 winrate pro mu oluyor yani?

alakası yok, pro hesap diye yazdığımı da hatırlamıyorum. varsa öyle bir şey düzelteyim. winrate belirtilmesinin sebebi hesabın piç edilmemiş olduğunu göstermektir.

neyse, ciddi alıcılar pm atsın bana fiyatta anlaşırız. (malbuşçular gelmesin hani paticik geleneği de yapcak bişi yok malbuş kurtarmaz)

edit: bu arada ciddi ciddi düşündüm de malbuşta olabilir, hatta camel olsa daha iyi olur. 3 paket = 20 TL olarak ödenebilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

olm ne kadar cahilsiniz alan alıyor işte siz hala 1100 mühaah demeye devam edin ne diyeyim.

piyasa hakkında hiçbir fikriniz yok gelip burada post kasıyorsunuz.

fiyatta tek sıkıntı belki 200 tl hesap dememdir o da kadar, içinde bir sürü ıvır zıvırı var ciddi alıcılar için hesabı ayrıntısıyla tanıtıyorum bazı akıllılarda gelip bu da mı para ediyor asdfgadf yapıyor akıl fikir ne diyeyim.

sıkıntı olan ufak setleri itemleri satmak onların da %40 kadarını elden çıkardım bir günde. ufak bir eforla 2 haftada tamamı elden çıkar 1100 olmasa da en azından 700-800 gelir aklımda da ciddi alıcılar için bu civarlarda bir fiyat vardı zaten.

uğraşmak istemeyen yatırım yapmak isteyen de toplu olarakta verebilir bu parayı, bu oyundan ayda 3-4k TL kazanan türk arkadaşlarım var, 30-40k$ kazanan yabancı tanıdıklar var, işini bilen adam her türlü günde 40-50 TL kazanabilir trade ile. tek gereken belli bir miktar sermaye ve benim hesabımda bu sermayeye ufakta olsa sahip. keyleri 4.5 -5 tlden sayıp yazdım o fiyatları tekli satış için, ciddi alıcılar için 3.2-3.5 aralığına düşecektim zaten, bu noktadan sonra isteyen istediği yazsın ama tam bilgisi olmayanları yanlış yönlendirmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

bu atarın niye bilmem ama işe yaramaz hesabın ve bi kaç itemın ile bu ahkamı kesmen garip. 1100tl demişsin evet buna güldük, neden güldüğümüzü de söyleyeyim. (en azından ben) bi DCH ile neredeyse tüm itemlarını satın alabiliriz. hadi bi tane yetmedi diyelim, iki tane dch ile rahatlıkla alınır. dc hook şu an 60 key (üç aşşağı beş yukarı değişebilir tabi fiyatı) keyleri 5tl den satın aldığını düşünürsen. (ki bu da neredeyse maksimum değer) 300tl ediyor. 2 Dch 600, yine senin fiyatının 500tl altında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...