Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve online : Rubicon

reampage

Öne çıkan mesajlar

megetege said:

"Captain Logar"

Patiden yada oyundan yukarıda yazan arkadaşa ulaş, yardımcı olur.

Kendi corpumu tavsiye ederdimde, sadece farm olayına hem karşıyım hemde savaş dönemindeyiz.

Sizde farm komple yasak diye biliyordum zaten.. Ya, oyunda kendime göre 3-5 fantezim var. Aslında tabiiki pvp yapmıyacağım bir oyunu oynamam normalde. (örneğin Diablo3)
Biraz yol alsam amaçlarımda farm la , üretimle doldurmam zamanımı..
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya farm yasak degil. Hatta cok saglam farmerlarimizda var. Ama sadece farm amaciyla gelibmesi hosuma gitmiyo.

Hani oyuna giriim anomaly yapip kinseyle muhattap olmadan oyunu kapatayim tarzini sevmiyorum. O zaman oyuncular birbirlerine isinamiyor. Pvp birazda oyunculari bi araya getiren bir aktivite bence.
Sosyal ağlarda paylaş

PVP oyuncuları bir araya getiren aktivitelerden sadece birtanesi.

Ama null da para var diye null a inip corpa gelip de sadece anomaly yapıp pvp ye katılmayıp sayı kalabalığından başka bi istatistiksel değeri olmayan, kendisine isk katıp corp a bişi katmayan adamın da nullsec pvp corpunda işi yok diye düşünüyorum.

Acısını cok cektim ben bu sekilde oyun bakıs acısının zamanında, saygı duyarım bir oyun oynama şeklidir, ama null pvp corpuna katılmayın ozaman. adı üstünde PVP corp u. Renter a falan grin neblim wormholeda iyi para var ona girin.
Sosyal ağlarda paylaş

farmersiz olmaz, vergiyi yapacaksin %15-20, acayip para geliyor corpa :D onlarinda katkisi o sekilde, insanlari siniflandirmayin yaw

cok iyi hatirliyorum, ally den moon parasi 4-5 bil. gelirken tax dan 7-8 geliyordu hehehehe

online olunca selamini versin, CTA zamanlari rat yapmasin, ayda 10 fleete girsin(3 günde 1 sadece) yeter, istedigi kadar rat yapsin, taxini ödesin daha ne istiyorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi farmersız olmaz bide farmer kötü pvpci iyi falan diye bir şeyde yok. Ben ki ne farmerdım zamanında :)

İçinde bulundugun alliance'a göre corpta bir şekil alıyor ve ona göre rotasını belirliyor. Suan bizim corpta sadece farm yapıp kimseyle bi aktiviteye katılmayan adam göze batar. Ama ciddi anlamda farm yapan oyuncularda var bizde, ama yeri geldi mi corp fleeti ally fleeti kendini gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben oyunu aynamak için çabalıyorum. 4-5 aydır oynamıyorum zira, kendi renter corp umuz dağıldı. Ben işlerim yüzünden giremedim uzun süre . Param olmadan bir şey yapamam oyunda, pvp den anlamam, yapmadım çünkü hiç. 2 ay oynadım oyunu.
Şu an aylık ücretini ödediğim başka oyunlarım var zira. Ama gönlüm eve den yanaydı işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu Eve online'i merak etmeye basladim. Oynamadigim bir bu kaldi cunku :)
Su sitede starter packetler var. Arastirdim hemen hepsini bir kac saatlik oyunla alabilirsin falan diyorlar ama sizin tavsiyeniz ne olur hic oynamamis, oyunla ilgili fikri olmayan bir adama?
http://www.greenmangaming.com/eve-online/
Yukarda 5 euroluk secenekler var.

Cogu yeni oyuncu mining'e merak sariyor sanirim. Bende AStroid Miner mi alsam diye dusunuyorum. Bir de lava commander var ama o karisilk gibime geldi.
Ne tavsiye edersiniz? Az info pls!
Sosyal ağlarda paylaş

SoE battleship specs

said:

Nestor
Amarr Battleship Bonuses:
4% Armor resistances per level

Gallente Battleship Bonuses:
10% drone damage and hitpoints per level

Role bonuses:
50% bonus to remote repair amount
50% bonus to large energy turret optimal range
50% increased strength for scan probes
+10 virus strength for relic and data analyzers

Slot layout: 7H, 6M, 6L; 5 turrets, 0 launchers
Fittings: 11250 PWG, 680 CPU
Defense (shields / armor / hull): 8900 / 9950 / 9900
Capacitor (amount / recharge rate / cap/s) : 6200 / 1044 / 5.9
Mobility (max velocity / agility / mass / align time): 92 / .18 / 56000000 / 13.97
Drones (bandwidth / bay): 125 / 500
Targeting (max targeting range / Scan Resolution / Max Locked targets): 75km / 85 / 7
Sensor strength: 24 Magnetometric
Signature radius: 465
Cargo Capacity: 700

bu da fiyatı

said:
Nestor
1,000,000 LP
100,000,000 ISK

Discount Nestor (From the Sanctuary)
800,000 LP
80,000,000 ISK

Nestor Blueprint
600,000 LP
150,000,000 ISK

Discount Nestor Blueprint (From the Sanctuary)
400,000 LP
100,000,000 ISK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...