Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Rome 2 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben ne zaman rüşvetle kendi tarafıma ajan geçirdiysem pişman oldum, puanları kötü dağıtılmış oluyor ve başlangıç skill'i de dandik oluyor illa. kendi ajanım ölünce yenileyemiyorum, dandik, yaşlı, atsan atılmaz, satsan satılmaz tipler kalıyor elimde.
Sosyal ağlarda paylaş

yok o şöyle,

haritada "xyz faction ile ilk kez karşılaştınız" dediği turn savaş açıcan o factiona, yenilmesi gerekmiyor sadece savaş açmak yeterli, barışda hiç yapılmayacak bide.

sanırım tüm factionları da kapsamıyor, ama emin değilim bundan, sadece bizim karşılaştıklarımız gibi duruyor. belli bi rakam bişi olmadığı için bu achiyi ancak oyunu bitirince alabilir sanırım oynayan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada suevlerle oyun bitmek üzere, en son dlc ile birlikte güzel birlikler gelmiş, Cimbri Bow-Women baya güçlü bir ablamız olmuş, iyi atan ve melee ve 150 menzil iyi işler yapıyor, iki meydan savaşında orduyu tutan elemanlar oldular resmen, bir savaş ta 3 tanesi toplmada 400 yakın adam öldürdüler...

hexleri yapamıyoruz galiba ama 10000 vs 5000 kişilik bir şehir savunması yapmıştım garnizonda 80x4 tane vardı, sıra ile curse yaptım swordmasterlar dahil bir çok askeri kaçırdılar
Sosyal ağlarda paylaş

iyimiş, tam olması gerek bir çoğu, bende bekleyeyim bari, totalwar tarihimde ilk kez mekadonlarla oynamaya karar vermiştim... eski yarım kalanları bitireyim, ach. için

bu arada espirimi yapmışlar

said:
Coffee machine now works
.

ayrıca partlardan başka Eastern yok dimi, güzel binalar gelmiş onlara
Sosyal ağlarda paylaş

abow:

Imperator Augustus will be our biggest Campaign Pack to date, spanning across the entire Map of the Grand Campaign. The start positions and territories for the 10(!) playable and 65 minor factions reflect the geopolitical situation of Europe in 41 BC, the height of the second Triumvirate.

http://wiki.totalwar.com/images/f/fe/TWRII_EE_Imp_Aug_startpos.jpg

gameplay 500 saat oldu zaten, bunla 1000'i geçeriz heralde lol

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/044/032/heart-attack.jpg

1 yıl gene 4 turn olcakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...