Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alıp başını kaçabileceğin bi ülke ?

Sir.Enis

Öne çıkan mesajlar

izin olarak avustralya ve kanada. refah izin grafiğinde en net buralar var.
kuzey avrupa denmiş başını alır ordan ancak başını alıp gidemez.
artık kolay değil o işler. ha süperim tavlarım diyosan antalyada bi tane tavlayıp evlenip gidersin ancak. başka şansın yok gayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

evlen. belçikalı türkle evlenip belçikaya yerleşen otobüs hostu arkadaşım var. fransızca kursunda tanışmıştım.

japonya'ya gidip kaçak işçi olarak da çalışabilirsin. gitmek isteyen adama seçenek çok fazla. ben de kaçacam zaten az kaldı.

Şunu benim teyze oğlu yaptı. 3 aya kadar vizesiz girebiliyorsun Japonya'ya. Orada da 1 ton iş yaptı. Sağlam para biriktirdi 2 sene içinde. Sonra salak çok içip trafik kazası yaptı. Yaralandı. Hastaneye kaldırdılar. Orada kaçak olarak kaldığı çıktı ortaya. İyileşince Türkiye'ye geri yolladılar. 5 senedir "geri gideceğim" deyip duruyordu. Geçen ay gitti ve havaalnından geri çevirdiler.

İşin özü,seni buraya bağlayan sevgilin ve başka bir engelin yoksa, gidip macera yaşayabileceğin ve aç kalmayacağın bir yer olacaktır. Türklere karşı yaklaşımları belki dünyanın en iyi seviyesinde. Onlar Türk deyince adam gibi adam, onurlu, namuslu, dürüst ve köklü bir tarihe sahip adam olarak düünüyorlar çünkü. neyse.mevzu dağılmasın. Japonya'da fena değil derim. Tabi oraya gidince restaurant,cafe,bar,çöpçülük(şaka yapmıyorum,teyze oğlum bunu da yapmıştı)dahil pek çok işi yapmaya hazır olmalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...